Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megmondjam neki, hogy szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy szeretem, ha mar 5 honapja szakitottunk es neki a szakitas ota van valakije? L/24

Figyelt kérdés

En szakitottam vele, mert sokat vitaztunk, de sosem volt alkalmam elmondani, hogy mennyire szeretem.

Van itt olyan koztetek aki orulne ebben a pillanatban, ha megkeresne a regi parja, annak ellenere, hogy uj kapcsolatba kezdett?


2016. nov. 24. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Az utolsó érzelem lenne az öröm ebben a helyzetben. Rohadtul zavarna.
2016. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne maga a mámor :)
2016. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Jaj, ne tedd, csak hulyet csinalnal magadbol, mar elnezest. Gondolj bele a helyzetebe, szakit veled a baratod, te uj kapcsolatba kezdesz, bolfog es szerelmes vagy, aztan eled all egy napon az exed, hogy szerelmes beled. Vagy a rohogogorcs, vagy a kozony, vagy a na huzzal innen lesz a reakcio. Vagy mit varsz ettol a vallomastol?hogy szakit a baratnojevel es maris a karjaidba ugrik?
2016. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

A privátban kérdezőnek:


Ha valaki szakít velem, akkor feldolgozom és utána - de csak utána - új kapcsolatba lépek. Ha ekkor felbukkanna az ex, hogy hirtelen mégis szeret és velem akar lenni, ezzel bele akar rondítani az új kapcsolatomba és felkavarni, miután túlléptem rajta, akkor nagyon pipa lennék - én nem lennék egyáltalán kíváncsi a mondanivalódra a helyzetben, sajnálom. Még az is eszembe jutna, hogy csak azért bukkantál fel, mert van új kapcsolatom, amire féltékeny vagy és tönkre akarod tenni, a féltékenykedő, manipulatív, érzelmi zsaroló embereknél pedig még egy csótányt is többre tartok. Még ha nem is ezek lennének a szándékaid, nem tudnék megbízni valakiben, aki egyszer összetört. Ráadásul a problémák, amik miatt szakítottatok (bár nem írtad le konkrétan, mik voltak, de szakításhoz vezettek így elég komoly lehetett), nem múlnak el pár hónap különlét miatt. Ha már egyszer meglépted a szakítást, annak oka van, és én spec nem szeretnék visszalépni ugyanaba a szarba még egyszer, annál több eszem van. Röviden ennyi.


Első voltam.

2016. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Egyet értek #1-el.


Ha végre lerendeztem magamban a dolgot, és tovább tudtam lépni, akkor nem arra vágynék, hogy megjelenjen aki kidobott.


És mellesleg rólam is csúnya bizonyítványt állítana ki, ha együtt lennék egy nővel, megjelenne az exem, és nem elhajtanám, hanem dobnám azt akivel valószínűleg nem csak mókából vagyok együtt.

2016. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Élbol elhajtanálak, mert semmi kozod az életemhez, és nem utolag kell okosnak lenni.
2016. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére sikerül rendeznem magamban hamar az elvarratlan szálakat, így nem marad hiányérzetem, és felszabadultan folytathatom az életem. :)

tehát én nem mondanám meg, mert az a te érzésed, csak neked számítanak. ha elmondod, akkor változna valami? otthagyná az új csaját, és visszamenne hozzád?

nyilván nem... úgy gondolom máshogy kell rendezned az érzéseidet, magadban :)

2016. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi sracok, mindenkinek ment a zold kez a velemenyeert.
2016. nov. 25. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!