Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még remény? 6 évig éltünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény? 6 évig éltünk együtt, eljegyzés és majdnem közös gyerek! Aztán szakítottunk már hónapok óta, de mégis folyamatosan tartjuk a kapcsolatot, napi szinten beszélünk és beszámolunk egymásnak mindenről!

Figyelt kérdés

Neki új kapcsolata van már egy pár hete és nekem is két hónapja! De ugyanúgy tartjuk a kapcsolatot és ő is nehezen viseli ha esetleg szóba jön az én barátom és én is ha csak megemlíti a barátnőjét! még mindig szeretem de nem tudom hogy mondjam el neki. egyik percben azt érzem hogy még ő is szeret a másik percben pedig azt hogy már semmit nem érez irántam

és félek attól hogy ha bevallom neki akkor oda lesz az is ami most van köztünk én pedig nem tudom elképzelni azt hogy egyáltalán ne beszéljünk! :/


2016. nov. 15. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Aminek vége annak vége. Jobb lezárni és pontot tenni a végére.
2016. nov. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyetértek az előzővel, de lehet hogy ennek még nincs vége.

Mi volt a gond? Miért nem működött? Ha még szeretitek egymást, akkor helyre hozható. Talán megpróbálhatjátok.

2016. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a gond leginkább az volt hogy már nem beszéltük meg a problémákat hanem maagunkba folytottuk mind a ketten és ez szépen lassan ahoz vezetett hogy elhidegűltünk egymástól! ez azért is érdekes mert azóta már ezt is átbeszéltük milliószor és nem értettük miert nem mondtuk el még akkor egymásnak
2016. nov. 15. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért van pasid akkor? Ne hülyíts másokat a saját nyomorod miatt.
2016. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem akarok hülyíteni senkit, úgy éreztem hogy végre sikerült tovább lépnem!

egy héttel ezelőttig...

2016. nov. 15. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:
6 évet legalább 1 évig tart kiheverni, ez tapasztalat.
2016. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!