Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a pasimmal de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a pasimmal de én még mindig szeretem. Megmondjam neki?

Figyelt kérdés

Szakítottunk, de azóta már találkoztunk és én próbáltam barátként viselkedni vele, de ő megölelt, megcsókolt, és mondta hogy hiányzom neki....de nem békültünk ki

azóta taliztunk még egy párszor és akkor is az volt,de nem azért hogy megfektessen mert nem feküdtünk le....

Én szeretem. Jó ötlet megmondani neki vagy inkább fogadjam el hogy vége és felejtsek???


2009. ápr. 22. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kéne tudni,h mi a szakitásotok oka!irj!
2009. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ki szakított?
2009. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
összevesztünk....egy csúnya veszekedés és semmi több mert amúgy tényleg jól megvoltunk csak barátom elég érzékeny és megbántottam és mondta hogy nem akar veszekedni és ha kibékülnénk talán megint veszekedés lenne a vége....:(
2009. ápr. 22. 19:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Azok szerint amiket leirtál,szerintem még ki fogtok békülni!ő monta ki,h legyen vége,szerintem várd ki még ő akar visszakapni,nem fog sokáig tartani,ha már ölelget,meg ilyeneket mond!Vegye észre,h tényleg hiányzol neki!Még nincs vége nyugi,ő is szeret téged,a leirtak alapján!
2009. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én is úgy éreztem hogy szeret meg mondta hogy szeret és hogy

hiányzom neki de mégsem mondta hogy kezdjük újra...

ezért nem sokban bízok...de köszi

2009. ápr. 22. 19:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha szeret miért kinozná magát azzal,hogy nem békül ki veled?
2009. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sztem ne mondd meg neki mert ezzel a fiúk csúnyán vissza tudnak élni. Vagy fogadd el vagy próbáld meg visszahódítani
2009. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de pont ez az hogy nemtom hogy hogyan hódítsam vissza hogy van e még esély....:(
2009. ápr. 22. 20:00
 9/11 anonim válasza:
Ne akard visszakapni, és ha látja hogy magabiztos és nyugodt maradsz az vonzóbb, mint egy olyan csaj aki nem tud valaki nélkül meglenni. Amugy ha elengeded és tényleg szeret, visszajön...csak várd ki, ha meg nem ...hát istenem lesz még szerelem, nekem 12 volt az életemben mind hatalmas szenvedélyes, mai napig jó rájuk emlékezni. A legtöbbel máig jóban vagyok. A szeretet mindig megmarad ha az őszinte volt. És egyiket sem hagytam volna ki. Mégis megtaláltam életem párját...már családunk is van...
2009. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha vége akkor minek csókolgat?Kérdezd meg tőle nyíltan hogy mit akar!utána mondjál neki bármit is!*
2009. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!