Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a férfi szakít mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi szakít mennyi esélye van, hogy visszajön hozzám?

Figyelt kérdés
6 éves kapcsolat. Most iszik elég durván, és nagyon rossz társaságba került. Sosem ivott régen, nagyon minta élete volt. 1 hónapja szakított velem, de én ugyanúgy szeretem és gondolkodás nélkül vissza fogadnám. Nőzni nem nőzik, ezt tudom. 5 hete nem láttam nem beszéltünk. Szakítás okának azt mondta, nem adtam elég teret neki, féltékeny voltam. Hiába kértem, hogy adjon egy esélyt mert megváltozom, azt mondta az csak kirakat lenne már. Képtelen vagyok nem szeretni őt. Nem tudom és nem is akarom elfelejteni. Vissza várom, ha pedig nem jönne vissza, nem kell más. Inkább a halál mint egy másik. Ezt eldöntöttem. Kinek mennyi idő múlva ment vissza a kedvese? Ja még annyit: a szakítàssal ő sokat vesztett. Ott nála nincs fűtés, bent a házban víz, és nincs meleg étel. Közmunkás így alig van pénze. Itt családja volt a szüleim személyében, fiúkként szerették őt. Tudtommal ő is szüleiként anyukámékat. Anyagilag és érzelmileg is támogatták őt. Ő most 26 éves. Lehet, hogy ő most tombol? Nagyon el vagyok keseredve 😭😭😭

2016. nov. 30. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
tippre kb 80% hogy visszamegy, minimum azért, mert kanos, de gyakori az, hogy hirtelen kiszakad a biztonságból, és retteg támasz nélkül maradni...
2016. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Bocs, de az, hogy a szüleiddel éltetek is része lehetett annak, hogy nem volt elég tér élni.


Szerintem amúgy nincs már visszaút. És semmiképp se keresd. Ezt most neki kell rendezni magában. Ha újra akarja kezdeni annak tisztán benne kell megszületnie. Mert pont arra van szüksége, hogy végre valamit egyedül a saját akaratából csináljon.

2016. dec. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
nem,szerinted mennyire szerethet téged ha inkább a csöves életmódot is bevállalta csak hogy ne kelljen veled lennie? hmm? kapizsgálod?
2016. dec. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
55%
Semmi, de maximum a nagyon közelít a nullához...
2016. dec. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy hatalmas ellentmondás a szövegedben:



Nőzni nem nőzik, ezt tudom.


Szakítás okának azt mondta, nem adtam elég teret neki, féltékeny voltam.


Ha most tudod, hogy nem nőzik, mikor ilyen igénytelen életmódot folytat, akkor miért nem hittél neki, mikor melletted volt?

2016. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert egy hülye betegség miatt nem volt/van elég önbecsülésem, és bár tudom hibáztam, és már másként tennék sok mindent, nem tudom visszaforgatni az idő kerekét.
2016. dec. 1. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!