Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezek után mégis hogy viselkedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mégis hogy viselkedik az a férfi (vagy nő) aki TÉNYLEG szerelmes és nem csak át akar vágni (bocsi, hosszú. )?

Figyelt kérdés

Nem szerettem volna általánosítani, de most az én esetemben férfiről van szó.


A volt barátom nagyon odaadónak tűnt a kapcsolat elején. Már mikor összejöttünk hatalmas virágcsokorral kedveskedett, majd a későbbiek folyamán többször meglepett apróságokkal, mondván hogy csak úgy eszébe jutottam. Nagyon hamar bemutatott a barátainak, ahogy én is őt az enyémeknek. Mivel az elején nagyon bizalmatlan voltam - korábbi csalódás miatt, többször is biztosított róla, hogy nem a szex miatt van velem. A szex... Igen, az ágyban is nagyon figyelmes volt, nem csak arra ment hogy neki jó legyen, hanem érdekelte az is, hogy nekem örömet szerezzen.

Sok ölelés, csók, összebújás volt, az utcán is mindig megfogta a kezem. És persze ez oda-vissza működött. Mindent megtettem, hogy jó barátnő legyek, sütöttem, bevásároltam, kitakarítottam a lakását (nem éltünk együtt), én is kedveskedtem apró ajándékokkal, és a kicsit extrémebb vágyainak is eleget tettem (persze olyan szintig, amit mindketten élveztünk).

Majdnem egy évet voltunk együtt. Az utóbbi néhány hétben kicsit fura lett, olyan volt mint aki nem örül nekem, mintha egy púp lennék a hátán, és alig keresett. Pár napja felhoztam ezt neki, erre egyből szakított velem, mondván hogy részéről csak annyiról szólt az egész hogy összejárunk és jól el vagyunk, de ezek szerint én többet akarok, amit ő nem tud és nem is akar megadni. Majd azt is hozzátette, hogy alapból be se jöttem neki, csak azért jött velem össze, mert megsajnált. Teljesen magam alatt vagyok. Két héttel ezelőtt még azt gondoltam hogy egy boldog párkapcsolatban vagyok (az ismerőseim is ledöbbentek, kívülről ők is így látták), erre nem elég hogy szakít velem, de még "visszamenőleg" is megaláz. Előfordul, hogy kiszeretnek az emberből, vagy megismerkednek valaki mással, de ő konkrétan hozzám vágta, hogy az elmúlt 10 hónap az színészkedés és hazugság volt. Legközelebb mégis hogy lehetnék biztos abban, hogy szeretnek és nem csak kihasználnak? Mielőtt bárki leoltana, hogy biztos BMW-s kigyúrt pasasról van szó, közlöm hogy macis testalkatú, nálam rosszabb anyagi helyzetben lévő srác.


Köszönöm annak aki végigolvasta ezt a hosszú maszlagot. :) Várom a külső szemlélők vagy hasonló cipőben járók véleményét. Bármilyen hozzászólásnak örülök, de a trollkodástól légyszi kíméljetek meg. ;)



2016. nov. 12. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez hazudik! Ember így megjátsza magát? Nem létezik! Ennyi időn keresztül?! Lehetetlen!

Beteges, amit csinált! Ki fog derülni az igazság.

Hát ezt nehéz lesz megemészteni. És még azt is mondani, hogy nem is jöttél be neki?!!! Elég aljas dolog! Miért, pisztollyal kényszerítetted a szexre?

Atyavilág! Valami nagyon nem stimmel vele. A közös barátok mit mondanak?

Sok lelki erőt neked!

2016. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És méghogy a nőkön nehéz kiigazodni. :D

Egyébként nem tudom, lehet a végén már megunt, vagy talált valaki mást, és gondolta így a legegyszerűbb lekoptatni téged.

2016. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:

Hát nem ennyire durván, de egyszer velem is hasonló indokkal szakított vki... én sem hiszem, hogy az együtt töltött idő volt hazugság... inkább azt gondolom, hogy nem volt teljesen őszinte, tudta, hogy vmiképp kihasznált, sajnál és a saját bűntudatát, fájdalmát próbálja enyhíteni azzal, hogy elbagatellizálja ami volt.

Így, gondolom, kisebb a fájdalom. Neki persze.

2016. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utamisten!! 10 honap hazugsag volt??? 10 honapot valaki megtud igy jatszani?? El sem hiszem milyen pasik vannak!

Biztos vagyok benne hogy te sokkal jobb csaj vagy mint amilyen pasi o es az egojat novelte azzal hogy egy ilyen no mint te volt mellette!

Nem minden pasi ilyen!!! Probalj meg ezen gyorsan tullepni es igyekezz ne hasonlithatni masokat hozza!

Nagyon sok kitartast kivanok!

2016. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sulyos onbizalom hianya lehet,es talan tortent valami jelentektelen dolog par hettel ezelott,(pl ramosolyogtal egy sracra,vagy rad irt valaki),o elkezdett kombinalni es nem mert rakerdezni,mert felt a valasztol.Ezert inkabb szakitott,meg az erzelmeit is letagadva,neked pedig szandekosan minel nagyobb fajdalmat okozva.Ezzel akar esetleg "megbuntetni" a csak fejeben letezo bunod miatt.

Nem vagyok ra buszke, de egyszer fiatal koromban ezt en is eljatszottam.

2016. nov. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fentieken kívül bennem még az merült fel esetleg, hogy egy ismerős/családtag/akárki megemlítette neki, hogy jaj de szép pár vagytok, és mikor lép tovább, mikor kér meg, mikor lesz gyerek, stb., valamelyik vagy ezek egy kombinációja. Megeshet, hogy ettől ijedt meg, belegondolt, hogy valóban egy komoly kapcsolatról van szó, és fél az elköteleződéstől. Ahogy ki is mondta: nem tudja neked megadni azt, amire (szerinte) vágysz. És kényelmesebb volt most szakítani, ledegradálni az egészet, minthogy esetleg később valóban elvárásokat támassz felé.
2016. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!