Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy viselitek el? Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek el? Ti is ugyanolyan rosszul élitek meg?

Figyelt kérdés

Azt, hogy 20-on felül vagytok, nem volt még kapcsolatotok, de nagyon szeretnétek, és álmodtok egyet arról, hogy végre találtok valakit, akivel szeretitek egymást. Az álmotokban fantasztikus érzés, de miután felébredtek, pokoli, mert visszacsöppentek a valóságba. Utána akár egy-két napig is ezen jár az agyatok, mert nem tudtok túllépni rajta.. Nekem ezt nagyon nehéz elviselni.

Veletek is van ilyen?



2015. szept. 1. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Váltsd valóra az álmaidat, és ne siránkozz itt, mint egy kisbaba!

Ha nem teszel semmit azért, hogy neked jó legyen, ezt más nem fogja a kis popsid alá tenni és helyetted megcsinálni!

Tegyél érte, hogy ne ez legyen a helyzet!

Fiatal vagy, előtted az élet, de ha már most a siránkozáson vagy, akkor mi lesz majd kb 20 év múlva?

2015. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor probaltam, es sosem volt semmi eredmenye. Meg se mozgattam azokat a lanyokat, akik nekem tetszettek. Hiaba vtam hosszerelmes, romantikus, bunko, vagy macsokent viselkedo akarki, eletemben egyszer eltem at olyan pillanatokat egy lannyal, amikor csokolozhattam vna, es miutan ez az eset megtortent, o kijelentette, hogy ezt az egeszet megbanta. Hiaba vagyok jomodu, vagyok nagyon divatos, egyesek velemenye szerint nagyon sarmos, es meg talan jokepu is, onbizalmam mar nincs, hiszen ha olyan erdekes szemelyiseg lennek, ugyis sikerult vna mar osszeszednem vkit, meg csak buliban is. De igen, mar elfogyott a batorsagom, es talan unalmas szemely is vagyok. Hiaba lennek egy eleten at halas egy lanynak, nekik nem ez kell.
2015. szept. 1. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Szarul,de el kell tudni fogadni...

Én tudom,hogy nem is lesz soha kapcsolatom,mert nem helyesnek és izmosnak születtem,de elfogadtam.

Mást úgy sem tudok csinálni,mert egy kapcsolathoz 2 ember kell,és a nők meg felszínesek,tehát esélyem meg nincsen ezáltal...

24/F

2015. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alakítsatok egy "Csúnyán nézek ki, nulla az önbizalmam, nem kellek a nőknek és egyedül fogok élni" címmel egy klubot!

Sajnáltassátok ott magatokat, úgyis olyan sokan vagytok!

Legalább egymást tudnátok támogatni!

2015. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves 3-mas. Teljesen igazad van... Sajnos én sem nézek ki valami jó.. Ronda vagyok és nekem sem volt kapcsolatom.. A füleim elállnak és ez miatt egy lánynak sem kellek... 19/F
2015. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hé' fiúk! Változtassatok! Akár egy új ismeretségi kör, új hobby, vagy edzőterem, vagy bármi más ami eltereli erről a figyelmeteket. Én nő vagyok, de ha rágörcsöltem erre a témára, tuti hogy a kutya se nézett rám. Keressetek valamit ami visszaadja az önbizalmatokat, amiben jók vagytok...és ne kergessetek semmit, jön magától! :)
2016. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!