Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a baratod azt mondana,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratod azt mondana, benne lenne 2 novel, szakitanal vele?

Figyelt kérdés
Persze ha komoly kapcsira vagysz, szerelemre. Ha valaki szeretne nem lenne benne nyilt kapcsolatban. Hogy vagytok ezzel?
2016. dec. 3. 14:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
Frankon leszavazott bigott tàrsadalom. Pedig nem kardoskodtam senki mellett. Sem a promiszkuitàs, sem a monogàmia mellett. Pusztàn ràvilàgitottam, hogy nem vagyunk egyformàk. Hàla Istennek, kulonben szurke lenne a vilàg. Az ilyen kérdések és foleg a rà adott reakciok viszont jol mutatjàk, mennyire bigott fanatikusok tudunk lenni. Elitélni a màsikat màssàgàért, sàrral dobàlozni a legkonnyebb. Vesszen a tolerancia, éljen a hazugsàg, a màsik hàta mogotti félrekefélés! Hàzasodjunk, csinàljunk gyereket, lépjunk félre, tartsunk inkàbb szeretot, aztàn vàljunk el és kezdjuk elolrol. Tele a tokom ezzel az egésszel. Lehet lepontozni!
2016. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

En konkretan rákérdeztem egyszer erre. Csak annyit mondott, h fiatalabb éveiben neki ez megvolt, kielte magat, akkor jo volt. Mellettem nem hianyzik semmi ilyesmi neki..


31N

2016. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan veti fel. Ha úgy, hogy jó lenne egyszer kipróbálni, mint mondjuk jó lenne egyszer Indiába elrepülni, de ha nem jön össze, akkor igaziból semmi sem történt, vagy úgy, hogy ha nem próbálja ki velem, akkor megcsal/szakít stb.


Ha az első, akkor közölném, hogy oda nem, de esetleg menjünk Kínába, ha a második, akkor szakítanék.

2016. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%
Aki szeret, az nem vágyik másra. Ha valaki felvetné a dolgot, akkor nálam szakítóindok lenne, ha komolyan gondolná.
2016. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!