Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátod elbulizná 1 nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátod elbulizná 1 nap alatt az albérlet kifizetésére félretett havi közös pénzösszeget, akkor haragudnál rá? Te szakítanál?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Sőt, ha 10 nap alatt küldözgetné el jótékonysági szervezeteknek, akkor is szakítanék.
2016. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Jól megverném,(megtaposnám) aztán szakítanék!
2016. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez szakító ok, igen. Elvégre ilyet csak egy felelőtlen gyerek csinál aki nem tudja felmérni a tettei súlyát. 24/N
2016. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
épeszű, felnőtt ember ilyet nem csinál.
2016. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Nekem kb tök mindegy lenne mire ment el, ha a közös félretett pénzünket egyeztetés nélkül elcseszi, az szakító ok. (Persze, van kivétel, ha az anyukája kórházban van és gyorsan kellett a kenőpénz a dokinak, akkor elnézném. Na jó, nem vagyok ennyire szőrös szívű, ha a macskát/kutyát vitte állatorvosi ügyeletre az éjszaka közepén taxival, és erre ráment az az 50-ezer forint, akkor se dobnám ki.)



Egyébként ha bankkártyán volt a pénz és olyan helyen ittak, ahol lehet kártyával fizetni és a retardált haverjai kihasználták, hogy mennyire részeg és jól lehúzták, akkor nem dobnám ki, mert tanulópénznek jó volt, de elküldeném, hogy amennyit tud, szerezzen vissza a retard haverjaitól, a többit meg kérje kölcsön és dolgozzon meg a visszafizetésért... Ha nem ez az eset, hanem mondjuk az otthon kp-ban félretett pénzt benyúlta, akkor gondolkodás nélkül repülne. De még pár hónapig baszogatnám, hogy adja vissza a pénzem, hátha...

2016. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az, aki nem haragudna rá, az már pszichés eset, olyan szinten lábtörlő és kapcsolatfüggő. Értelmes nő nem tervez hosszútávra olyannal, aki ennyire felelőtlen. Alap, hogy mielőtt ekkora összeget, főleg KÖZÖSEN félretett összeget BÁRMIRE elköltenénk, beszélünk a másikkal. Ilyen emberrel én nem vállalnék tovább kapcsolatot. Máskor majd a villanyt fogják emiatt lekapcsolni. Csak mert gondolta magát, és bulizni akart... (hogy akkor abba nem is kezdjünk bele, hogy nélkülem, úgy, hogy nem is szólt).
2016. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Az nem derült ki a kérdésből, hogy hány éves. Ha 19-20 körül van és tényleg nem így tervezte, csak leitatták és lehúzták (nem egyszer láttam ilyet "baráti" társaságoktól az egyetem alatt...), simán átcseszték, azt hitte hogy a haverját hívja meg egy sörre csak éppen 20 embert hívott meg, meg se nézte, hülyítették... Stb. Nem mondom, hogy nem haragudnék érte, de nagyon is haragudnék érte. De ha visszaszerzi, megoldja és többet nem hagyja magát átverni, akkor azért egy ilyenből nagyon sokat lehet tanulni, egy életre hasznos lehet neki. Épp elég rossz lehet egy ilyen még egy szakítás és új albikeresés nélkül is... DE az a minimum, hogy helyrehozza és nagyon nagyon hamar.


De ez tényleg csak az a nagyon ritka eset, amikor nem direkt volt. Ha elvitte otthonról a pénzt, akkor nem érdekel, hogy ki hogy verte át, de elvitte a pénzt, az szándékos volt onnantól kezdve.

2016. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Haragudnék is, meg szakítanék is.

Miféle alak az ilyen?

2016. máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen hülye kérdés már ez? Nem,...á, dehogy, szerintem várd meg, míg a telódat, vagy bármilyenértékes cuccodat is "elbulizza". Jézus!
2017. máj. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!