Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek felkavarja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felkavarja a találkozásunk?

Figyelt kérdés
4 hónapja szakított, a hisztik miatt, azóta megbántam. :) a 4 hónap alatt nem láttuk egymást egyszer sem. Sokszor let volna alkalom találkozni, de valahogy mindig kikerüljük egymást. :) nagyon szép kapcsolatunk volt, kiegészitettük egymást. :) ahogx néha most beszélgettünk nagyon közömbös. :) de ha valami baj van még néha parancsol is. Mint pl a családban sok gond volt most és majdnem úgy alakult kiiratkozom a suliból. A exem meg rám parancsolt hogy ha elkezdtem, be is fejezem. :) lassan esedékes lesz egy találkozó, és szerintetek feljönnek az érzések? Vagy egyáltalán hogy viselkedjek?

2016. dec. 4. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Iratkozz ki, minek befejezni egy olyan iskolát, amit nem is akarsz annyira hogy kiiratkoznál. Más meg tanulna, de az ilyen léthűtők foglalják a helyet...

Ez a felnőtt kategória, nem a tini, ha esetleg nem vennéd észre.

2016. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Édesapám meghalt, édesanyám annyira lebetegedet hogy gondozni kell. És még egyetemet is szeretnék fejezni. :)
2016. dec. 4. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Kutyát nem érdekli a hányattatott sorsod. Másnak keményebb élete van.
2016. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én nem is panaszkodom. Van okom a boldogágra, hisz apám nincs, de atyám van. :3 feltetem egy kérdést. Kezdjük ott hogy nem is kérdésre válaszolt. Aztán meg én vagyok a szar mert kao nem akarok suliba menni. :)
2016. dec. 4. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!