Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak? Gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghghg kérdése:

Mit csináljak? Gondolom voltatok már így páran, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. 2.5 évig volt egy barátom, imádtam azt hittem ő az igazi de bejelentette hogy élni akar még, rányomult két lányra aztán kiderült hogy a férfiakhoz is vonzódik. Én ezt megértem és csak annyit mondtam vigyázzon magára mert egy elég alja oldalon hirdeti magàt fiúknak. Erre ő kiosztott hogy rossz ember vagyok, képmutató és nagyképű. Ez után én nem tudom elképzelni hogy szerethetek majd másik fiút. Úgy érzem mind szemét és miért kellenék én mikor olyan sok szép lány van én meg átlagos vagyok. Elégedetlen vagyok magammal, eddig az vigasztalt hogy igyekeztem jó ember lenni tartással, becsülettel. De most az exem ebben megrendített. Nincs igaza de akkor is. Nem hiszek mar abban hogy lenne valaki olyan aki nekem való. Próbálkoztam az egyetemen de minden fiú egy csók után már szobára akar vinni. És mindenkit megismertem már akit lehetett itt, de senki sem olyan.

Szeretnék egy rendes fiút/férfit aki kedvesen bánik velem. Főleg az idősebbek tetszenek 35-40 évesek de az meg nehézkes. Úgy érzem sose leszek túl ezen. Van valami tanácsotok? :(


2016. dec. 6. 09:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Direkt beleírtam a hozzászólásomba, hogy tudom, most jön a szöveg, hogy nem látszik rajtuk, hogy csak szexet akarnak... De. Igen, te beszélgettél a haverjaiddal, akik amúgy nem néznek ki jól, mert ilyen helyzetben ez a rájuk jellemző szöveg. Sőt, az exed sem jött be!

Azt áruld el nekem, hogy miért bizonyos lányokra jellemző, hogy tőlük minden pasi csak szexet akar és más lányokra miért nem? (A válasz egyszerű: Azok a lányok, akiktől nem csak szexet akarnak, nem szelektíven szemlélik a dolgokat és tényleg minden srácot észrevesznek. Azok, akik panaszkodnak, hogy tőlük csak szexet akarnak, szelektíven szemlélik a dolgokat.)

Első körben próbálj meg nem annyira álszent lenni. Egy önismereti tréning segítene.

2016. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberektől menekülj! A leírás alapján egyre inkább az jön le, hogy egy borderline szocipoata. Áldozatnak állítja be magát, miközben vérszívóként élősködik másokon, önmagában életképtelen, a viselkedésével másokat is elmar magától, ja és persze nincs belátási képessége, teljesen normálisnak gondolja magát, ő sosem lehet hibás, mindent ráken azokra, akik körülötte vannak és segíteni próbálnak neki...Nekem a nővérem ilyen és kb. az egész családunk életét megkeseríti ezzel. Nekünk nincs választásunk, mert hozzánk tartozik. Te viszont nem vagy köteles elviselni a srácot, semmi nem köt hozzá, örülj neki és kerüld el messziről.
2016. dec. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem veled van a gond, hanem az exeddel.

Ismerkedj nyugodtan. A fiúk többsége nem megy el hímprostinak :)

2016. dec. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!