Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most csak büszke, vagy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak büszke, vagy egy agyhalott K?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel, mert egy agyatlan nő akinek fontosabb 1 buli mint bármi más az életben (nem vicc).


Mivel telefonon történt a szakítás úgy gondoltam én barom, hogy hát azért fájhat neki a dolog inkább élőben kéne megbeszélni őket, ha nem megy akkor tisztázzuk végleg.


Megbeszéltünk egy napot amikor jó lenne találkozni (de tényleg tök normálisan), majd nekem valami közbe jött ami miatt nem tudtunk.

Érzelmi dolog volt igazából nem éreztem azt, hogy megérdemelné ezt a dolgot tőlem, és akkor olyant írt vissza hogy majdnem le estem a székről.


"a kocsma örömet okoz nem úgy mint te" :D:D:D mondom mi???

Erre én inkább tényleg soha többet ne találkozzunk

Ő" én sem lettem ettől szegényebb"

én: de a kocsmától az leszel :)


Úgy éreztem magam mintha megdugtam volna egy késdobálóbol érkezett FASZIT, és az a durva benne hogy amúgy tök normális lánynak mutatta eddig magát.


Egyáltalán nem veszítettem semmit, de azért érdekes dolgok vannak.


2016. dec. 7. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nem igy van , az hazugság.
2016. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mert a történet alapján max. 16-ra tippelek. Nem vagytok érettek egy komoly kapcsolatra, ti sem szerelemből jöttetek össze.
2016. dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ő 19, de olyan mint egy 14 én meg 24 de lehúzott a vele töltött idő kb 5 évesre.


Igen amúgy teljesen igazad van :)

2016. dec. 7. 10:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyertelmu h sertodottsegbol irta. Ettol persze nem lesz jobb de ez nem vuszkeseg es nem is komolyan gondolta. Te miert telefonon szakitasz? Gyerekesek vagytok.
2016. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mint két hisztis kiskamasz. Én is azt mondom, hogy sose szerettétek egymást, minek jöttetek össze? :D


Azt nem értem, miért csapsz ekkora hisztériát azon, hogy kocsmázik. A legtöbb fiatal jár szórakozóhelyekre, bulizni, és nagyon sokuknak valóban nagyobb örömöt okoz, mint egy párkapcsolat. Ez van, mindenkinek más az értékrendje, de egy 19 évest ne kövezzünk már meg azért, mert bulizik. :D

Az megint csak nem az ő hibája, hogy te nem lettél fontosabb számára, mint a szórakozás. Ha nem illetek össze, csak vagytok, akkor miért lennél fontosabb?


Kicsit olyannak tűnsz, mintha azt vártad volna a barátnődtől, hogy érted adjon fel mindent, ne járjon többet sehova, ne találkozzon a barátaival, legyen egy kifinomult, csinos, szorgos kis háziasszony melletted, aki sosem szól vissza, ha pedig iszik egy korty konyakot, akkor már alkoholista.

Ennyire ne nézz le más embereket, főleg a saját korosztályodból, mert akkor örökre egyedül fogsz maradni, bár ilyen felfogással jobb is, ha pár évig nyugton maradsz, amíg kicsit felnősz agyilag. :D Aztán majd találsz egy hozzád illő nőt, csak ne zárd ketrecbe és minden király lesz.

2016. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te sem vagy 100-as.
2016. dec. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg 19 esekkel kezdesz másra nagyon ne számíts.
2016. dec. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!