Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen "csunya" szakitásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "csunya" szakitásos sztorik vannak? Ha te hagytad el párod, volt hogy bosszút állt? Miket tett?

Figyelt kérdés
2016. dec. 10. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit..


A 4.válaszban elég részletesen leírtam :)

2016. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elirtam bocsi "Szakitos sztorik"
2016. dec. 10. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A pasim váratlanul megjelent nálam, én meg beengedtem. A végleges szakítás után alig tudtam kidobni a saját házamból, nekiállt kiabálni, provokálni. Majdnem hívtam a rendõrséget, nagyon megijedtem, hogy nem megy el. Azt tudtam 100%-ig, hogy nem bántana, de komolyan féltem a jelenlétében. Utána még telefonon irogatott, de ilyenkor kell okosnak lenni és nem válaszolni semmire.
2016. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1# tudom, hogy nem a legjobb megoldás, de ha a rendőrség sząrt rá, akkor mièrt nem veretted meg jól valakivel? nyilván akkor is sz*rtak volna rá... Annyi pénzt simán megért volna, betörni az orrát, ès mondani, hogy ha mègegyszer meglátod akkod nem ez lesz az utolsó verès... persze gondolom féltél, hogy talán tènyleg megöl, de ha te fenyítetted volna be ezzel... Ehelyett feladtad a lakásod, munkahelyed, az ottani életed, gondolom a barátaidtól is távolköltöztél...
2016. dec. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 "Beszélgettek el" vele haverok, nem egyszer, őszintén szólva, nem használt.. 1-2 hétig csend volt, majd a kedves ex megint piához vagy valami motyóhoz nyúlt, bekattant és kezdődött elölről. Igazából nem féltem annyira attól, hogy megöl, amilyen labilis volt, előbb csinálja ki magát, mint engem, de azért nem volt semmi a történet. Budapesten történt a dolog, szóval annyira nem költöztem messze a barátaimtól, a munkahelyem sem adtam fel, a lakás albérlet volt.. de igaz, az első alkalommal csak városon belül költöztem, aztán végül tényleg kijöttem külföldre, de ez az exem terrora nélkül is tervben volt :) Legaláb volt egy plusz löketem ehhez a lépéshez és jobban el sem sülhetett volna, azóta ott élek, ahol mindig is akartam, olyan kapcsolatban, amire mindig is vágytam, jó munkahellyel, a barátaim pedig azóta is a barátaim :) De persze az is simán lehet, azért veszem ezt a témát már ennyire félvállról, mert jól sült el végül és sok éve volt már.


#1

2016. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Markovics Martin válasza:

Hát én még csak 20 éves vagyok, de már két komolyabb szakításom is volt már. Az első épp másfél éves lett, mikor a csajszi mondta szombaton üzenetben, hogy vége (osztálytársam és minden nap, minden órán látjuk egymást), arra hivatkozva, hogy "túl hamar jöttünk össze", aztán következő hét szerda október 23.-a volt azt mesélte, hogy fel ment hozzá egy 21 éves csávó (akkor 17 volt a csaj) és a 2. nekifutásra már ő is visaza csókolt. Azóta is minden nap látom és most megint az osztályból van egy barátja.

A másik az egyéves évforduló után egy pár héttel volt, a csaj elment a nagynénjéhez Pestre egy hétre, majd megint csak üzenetben írt, hogy Ő szünetet akar. Hát mondom legyen. Erre még írta, hogy "az is lehet h inni fogok (mert mostanában megesik), haragudni fogsz ha valakit megcsókolok?" hát először köpni-nyelni nem tudtam este fél éjfélkor, de végül azt mondtam, hogy legyen. Egy hét múlva rá írtam, hogy mikor tudnánk találkozni, erre ő kinevetett és annyit írt, hogy "Nem vetted, hogy szakítottunk? Lol".

2016. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!