Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért álmodom még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom még mindig róla? Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, 2 évig jártunk de másfél éve szakítottunk és azóta is mindig sírok miatta, sokszor álmodom arról, hogy találkozunk és egymást nézzük majd amikor megyünk egymáshoz egyre közelebb, mindig felébredek.

Azóta ő megtalálta a hozzá leginkább való lányt (és tényleg) de én azóta se tudtam új kapcsolatba belekezdeni. Jöttek srácok de... mindegyiket elhessegettem magamtól. Valamiért nem érzem úgy, hogy másnak úgy meg tudnék nyílni, mint neki és tudom, hogy soha többé nem jönnénk össze de mit tudnék csinálni, hogy lezárjam magamba? Sokat gondolok a szakítás okára ami teljesen érthető volt! Tudom, hogy nem tudnék együtt élni vele de mégis belehalok a fájdalomba még így másfél év után is

19/L



2016. dec. 14. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért álmodsz róla, mert rágörcsöltél a dologra, és ahogy írtad, minden más lehetőséget elutasítasz.

Teljesen nem fogod elfelejteni - nem is kell -, de ez a görcsösség nem egészséges.


Én is szoktam álmodni az első szerelmemről, pedig azóta ~8 év telt el. Általában, ha sok a stressz az életemben, főleg párkapcsolati téren, akkor szokott felbukkanni. Saját példám alapján azt mondom, hogy az álmokkal nincs gond, ha mély benyomást gyakorolt rád egykor, de akkora jelentőséget tulajdonítani neki, mint te teszed, már nem jó.

2016. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogadd el hogy ő màsé de attol nem azt jelenti hogy nem fogsz vele talàlkozni vele a jövoben!
2016. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!