Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy már letette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy már letettem róla, próbálom elfelejteni, de mégis róla álmodom, és sokszor gondolok rá? Túl sokszor.

Figyelt kérdés

A történet elég hosszú.

Úgy kezdődött, hogy 1 éve ilyenkor nagyon megtetszett egy osztálytársam. Nagyon jóba lettünk, sokat beszélgettük, nevettük. Szerelmes lettem. Nem holmi szerelem volt, mivel ő az első igazi, aki elég mély nyomot hagyott bennem. Év végén (utolsó nap) el akartam volna hívni valahová, de nemet mondott ("alakulóban van kapcsolatom"). Nyáron eléggé hanyagoltuk egymást, alig beszéltünk. Szeptemberben visszatértek az érzések. Karácsony előtt volt egy kis félreértésünk, csak az ünnep előtt békültünk ki és szerintem ez elég jó hatással volt a kapcsolatunkra, közelebb kerültünk egymáshoz. Kitálaltam neki az érzéseimről, amire ő adott egy olyan választ, hogy "most nem akar kapcsolatot, meglátjuk később mi lesz". Először azt hittem, hogy akar egy hetet vagy egy hónapot, de aztán rájöttem, hogy ez is ugyanolyan visszautasítás, mintha azt mondaná 'nem'. Lesújtott a dolog, nagyon. Mostanra valamilyen szinten sikerült beletörődnöm, de mégis sokszor álmodom róla vagy gondolok rá, pedig nem akarok. Van egy lány aki tetszik, de mégsem tudok felé olyan érzéseket táplálni, mint a másik felé. Egyszerűen már unom ezt az állandó szenvedést meg "álmodozást". Valaki tudna tanácsot adni, hogyan felejthetném el? Valaki hasonló tapasztalatokkal? Bármi hasonlót szívesen várok!



2013. ápr. 21. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez mindnekivel így van sajnos, még a nyolcan éves szerelmessel is :) Azt semmi sem gyógyítja, csak az idő..
2013. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez a lány sosem akart tőled igazán semmit! Válaszai mind a finom lekoptatás szövegeit idézik! Ha akart volna tőled valamit, nem halogatja a dolgokat, így viszont te csak hülyét csinálhattál magadból előtte, főleg mikor kitálaltál neki.


Unod már az állandó szenvedést? Mondd csak, hány éves vagy? Ne gondold, h az élet csak szüntelen móka és kacagás! Próbálkozni kell folyamatosan, amennyiben nincs senkid és szeretnél valakit magad mellé, vagy marad a majom csapda! Történeted abszolút nem hosszú és velem is megtörtént már amúgy.


Egyébként nem kell, h afelé a másik lány felé már most táplálj bármiféle érzéseket, tetszik, ez már elég ahhoz, h kezdeményezz nála! ;) Így kisebb lesz a csalódás is, ha visszautasít. Ismerkedj vele, hívd el randizni és hidd el, időközben a másik lány iránt érzett érzelmeid halványulni fognak! Ha vele se jönne esetleg össze, akkor is vannak még szingli csajok a földön, ezt ne feledd!


Remélem segíthettem. Sok sikert!


30/F

2013. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Teljesen egyetértek az előttem levővel! Próbálkozz a másik lánynál is, és egyébként hány éves vagy? Mert ez nagyon meghatározó lehet!
2013. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is így gondoltam a dolgokat!

16 éves vagyok.

2013. ápr. 22. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Előtted még az élet és megannyi jó csaj vár még rád, szóval fel a fejjel! :)
2013. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
uram isten teljesen azt hittem hogy egy csaj beszel.:Daztan az utso mondtat:"van egy lany aki tetszik".BUMM..:Dnem csodalkozom hogy ennyire sirnak nekem a lanyok, egy ilyen feminim tesztoszteronmentes tarsadalomban.:D what if i tell you nem minden lany lezbi es ebbol adodoan nem csak a csajokat vagy a csajos fiukat szeretik.:D
2013. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!