Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van olyan helyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan helyzet, hogy még mindig szeretitek a párotokat, és nem azért szakítotok, mert már nem éreztek iránta semmit, hanem teljesen más ok miatt?

Figyelt kérdés
Mondjuk még megvan a szerelem és szeretitek egymást,odavagytok egymásért,de más miatt kell,muszáj szakítani a pároddal.Mondjuk pl a vallási különbözőségetek miatt...
2016. dec. 15. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha a peldaban emlitett vallasi kulonbozosegnel maradunk, akkor nem nagyon tudok elkepzelni ilyesmit. Mert ha valaki annyira vallasos, pl. legyen kereszteny vagy muszlim, akkor nem fog "osszejonni" (ugye ezekben a vallasokban nem is letezik a mai egymassal randizgatas) olyannal, aki nem a sajat vallasabol valo, hiszen egyszeruen annyira vallasos, hogy ilyet nem tesz, es nem ismerkedik ilyen jelleggel.

Ha meg valakik annyira szeretik egymast, akkor valoszinuleg meglesz a kello intelligencia is, hogy szemet hunyjanak egymas kulonbozosege felett, hiszen maskulonben elvesztik egymast. De ez csak az en velemenyem vegyes vallasu kapcsolatban elve:)

2016. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát az illető jehova tanuja.

Én katolikus.

A 2 vallás üti egymást.

Nagyon sok a különbözőség.

Pl az ő vallásában nincsenek ünnepek(Karácsony,névnap,szülinap,stb..)Nincs házasság előtti szexuális élet,nincs együttélés.Nincs vérátömlesztés.Válni csak akkor lehet,ha megcsalás történik.Gondok lehetnek pl hol,hogyan házasodjanak,mi legyen a gyerek vallásával,stb...nagyon sok minden.És félt,hogy ezekben nem tudnánk megegyezni....És minden elromlott volna később..

És ő azt hozta fel szakítás okának.....

És hogy még mindig nem vagyok számára közömbös.És hogy nehéz döntés volt.

De én nem tudom elhiggyem-e hogy ez volt a valódi ok.Ő meg mindidáig kitart emellett az álláspontjánál.

2016. dec. 15. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Azzal csak jol jarsz, ha egy ilyen szektabol szalajtott agymosottol tavol tartod magadat. Most meg faj, kesobb mar belatod, hogy ez a jo dontes. Minden bantastol mentesen, ami abban a "szervezetben" folyik, az beteges. Ha oda egyszer bekerul valaki, kizart, hogy ep pszicheju emberkent keruljon ki. Ilyennel csaladot alapitani meg ongyilkossag lenne szerencsetlen utodokra nezve - akiknek termeszetesen tanuknak kellene lenniuk. Olvass utanuk, meg annak is, hogy mit hirdetnek... garantaltan elmegy a kedved az exszedtol.
2016. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Amikor ismerkedtünk,mesélt magukról..Még a bibliájukból is olvasott fel,hogy jobban megértsem...

Csak sajnos nagyon szerettem,és nem érdekelt az sem,hogy tanu.

És most nem tudom,tényleg ez volt-e a szakítás oka,vagy pedig ezt hozta-e fel ürügynek..

Neked vannak tanu ismerőseid?

2016. dec. 15. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem pont a vallási, világnézeti különbözőség miatt kellett szakítanom a pasimmal. Ha összeházasodtunk volna, nekem annyi. A vallását rám erőltette, vagyis tőlem mint leendő feleség azt várta el, hogy hithű muszlim legyek, ő viszont csak akkor imádkozott pl., miután lezuhanyzott.:) Azt meg semmiképp nem tudtam volna elképzelni, hogy a gyerekeinket is ilyen hamisan nevelje, amilyen ő maga is.
2016. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

muszlim ferfi a kedvesem. ha komolyan venne a vallast (elvarasok), akkor lenne gond.


egyebkent tobbszor szakitottam mar, mikor meg szerelmes voltam. nem kaptam meg azt, amire vagytam.


ha a masik barmilyen tenyezo fontosabb, akkor nincs visszaut, kar gyozkodni a masikat.

2016. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lehet azert szakitott,mert õ se kapta meg tolem,amit elkepzelt maganak...

Ezek szerint tenyleg erzett még irantam meg szeretett,es letezik az ,ha ven szerelem,akkor is szakit..

2016. dec. 17. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!