Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegnap szakitott velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakitott velem a baratom. Nem birom. Mit tegyek? 18/l

Figyelt kérdés

Egy iskolaba jarunk,minden nap latni fogom.En nagyon szeretem,ea o is szeret meg.A szakitas indoka az volt,hogy o nem erzi eleg jonak magat hozzam,es az a vicc,hogy ez nem sablonszoveg,o tenyleg igy gondolja.Nem tudom miert,helyes,okos,joszivu es mindenki szereti.Mindig is ereztettem vele,hogy mennyire szeretem,de eskuszom onkepzavara van.Vissza szeretnem kapni,mit tegyek? :(

Azota nem eszem,sirok egesz nap,csak ra gondolok.



2016. dec. 17. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"o nem erzi eleg jonak magat hozzam"

Ha így gondolja, és sz.rik az érzéseidre és ezzel a szöveggel dob (konkrétan megbánt) akkor egy percig se bánkódj miatta!


"Azota nem eszem,sirok egesz nap,csak ra gondolok."

Ezzel nem fog változni semmi, tessék végre kicsit összeszedni magad és ezt a gyerekes dolgokat felejtsd el. Lépj túl.

2016. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor bevált módszer, hogy felmész 1 hegy tetejére, és kiordítod magadból a fájdalmat - hidd el, elég felszabadult érzés fog szétáradni benned :)
2016. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A legrosszabb ***** válasza:
100%
#2: Szerintem nem a legjobb megoldás: [link]
2016. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg beszélnél róla valakivel, de nincs kivel, én vállalom :D (lány vagyok)
2016. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia, mint latom 18éves vagy, 18évesen én is hasonlo cipöbe voltam, volt egy nálam 10évvel idösebb pasim, a város egyik nagymenöje, kb3honapig voltunk egyutt, ugy ereztem magam mint egy first lady :) olyan pitiáner dolgokkal bukott le hogy csal engem hogy a pofatlanság ha fajna bele is halt volna.... ugy tettem mintha nem vettem volna eszre, aztan egyik nap eljött hozzam h vege, ez nem megy FIATAL VAGYOK:) összetörtem lefogytam 48kilora ami elég gáz mert 174cm vagyok, gondolhatod.... nem birtam feldolgozni, aztan akkor döntöttem ugy hogy nem csinalom ezt tovabb mert már fizikai fájdalmaim voltak, szorongtam stb... beszeltem hát az egyik bnömmel, ő Londonban lakik h mit tudnek csinalni h kimehessek, segitett... kimentem, uj hely uj emberek, totál lefoglaltam magam, idöm sem volt gondolkodni, javaslom neked is, hogy ha tudsz pattanj meg te is! AMUGY MEGJEGYEZNEM H HATALMAS NAGY SZEMETLADA AZ EXED H KARACSONY ELÖTT KIDOB, ez még több negativum amit behuzhatsz a listajara :/
2016. dec. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szánalmas egy ilyen indokkal lemondani valakiről.

Ha lenne más az életedben, azt mondom, megértem, de így lehetetlen.


És ha ezek után visszasírod magad mégis, az nem hiszem hogy jól sülne el. Ha nem az utóbbiról van szó, akkor csak rossz lesz ebből.


Tudakold meg az igazi okát.

2016. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!