Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom családja kiutált a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom családja kiutált a családból! Többek között ezért (is) mehetett tönkre a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Több, mint 1 évig voltunk együtt, az utolsó hónapokban nagyon sokat veszekedtünk. Utólag kiderült, hogy azért, mert a barátom bátyja meg a barátnője, meg a párom legjobb haverja folyamatosan ellenem uszították. Nem tettem velük semmi rosszat, egyszerűen ők ilyen rosszindulatúak, azt hiszik bármit megtehetnek. Sajnos hónapokkal ezelőtt éreztem már, hogy baj van, a barátom még is azt mondta, hogy nem utálnak a családban, ők csak ilyenek... Gondolom tudat alatt ez generált rengeteg feszültséget. Hihetetlen rosszul esik, hogy így engedett a testvére akaratának, hiszen ha annyira szeretett volna, megvédte volna a kapcsolatunkat. De mindenben ilyen határozatlan volt, fél a testvérétől, pedig nem túl nagy szám az a srác. Pár napja szakítottunk, de már látom, hogy lányokkal like-olgatják egymás képeit, és egyszerűen nem értem, hogy lehet ilyenre képes. Egyértelmű, hogy nem szeretett, viszont nekem egy darabot kitépett a szívemből, fogalmam sincs hogyan lépjek tovább? Bármilyen véleményre kíváncsi vagyok. Az a legrosszabb, hogy most az ő családja meg barátja örül, mint majom a farkának, hogy megszabadultak tőlem, és engem néznek idióta p*csának, közben én szerintem ezt nem érdemlem meg. Valami jó tanácsot adjatok légyszi, vagy csak egy kis erősítést a lelkemnek, hogy majd később remélhetőleg jobb lesz! :(

2016. dec. 18. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyenek roh@#dékok. A srác jó gyáva, hogy nem mert szembeszállni a tesójával. Én a saját szüleimmel is megküzdök, ha ócsárolni kezdik a barátnőmet.
2016. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Idosebb korodra pont az ilyenekbol fogod megtanulni, hogy ostoba f****sz emberek velemenyevel egyszeruen nem kell torodni, szoval ne torodj veluk. Idiotak. Sajnos, vannak egy paran ezen a Foldon.
2016. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy ha már a kapcsolat elején sem állt ki melletted, mi lett volna később. Hidd el, hosszabb távon jobban jártál így, még akkor is, ha most nagyon fájdalmas ez az egész. Ne vágyj ilyen rosszindulatú családba.
2016. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak az esik olyan rosszul, hogy majd a következő barátnőjét szeretni fogja? őt kivédi? én miért nem érdemeltem ezt meg? temetem már a dolgot magamban szépen lassan, de annyira rossz most...
2016. dec. 18. 12:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy védeni fogja. Aki gerinctelen, az is marad.
2016. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem fogja védeni, ne aggódj. Amelyik faszi farok nélkül született a mami szoknyája alatt, az nem felnőttként fog onnan kibújni hirtelenjében.
2016. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! <3 Sokat segít, hogy ide kiírtam ezt a kérdést, pedig előtte ódzkodtam tőle. Remélem hamar túl leszek rajta, ilyen ember miatt nem szeretnék sírni, aki a kisujját sem mozdította értem.
2016. dec. 18. 13:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy rosszul esik ami történt veled.

Végig gondolod, jobban jártál. A volt pasid, soha nem fog a sarkára állni. Ilyen körülmények között, ha még húzzátok is, csak a fájdalmakat gyűjtötted volna be. Oké, hogy most igen fáj, de majd túl leszel rajta és jön olyan, akivel nyugalomban lehetsz együtt.

2016. dec. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A legjobb dolog, h igy alakult, nem pedig hosszu évek utan tette ezt meg veled, esetleg terhesen vagy gyerek mellett.

Persze, h rosszul esik, de hidd el, nem benned van a hiba, hanem benne, bennük.

Ez egy olyan társaság, ahol gondolom dzo szerint meg kellett volna kuzdened azert, h köztük maradhass. ( gondolom a testvére barátnője igy van meg ott).

De ki tudja, h mi lesz vele/belole mondjuk 10 ev mulva? Vszinuleg vmi lestrapalt, kiégett no lesz, akit a párja összevissza csal es neki kuss lesz a neve, különben mehet. Na o nem fog tudni mar továbblépni igy neki ez lesz a sorsa, h ilyen korulmenybol, amiből te kiszakadtal, o turjon es kussoljon.


Most meg friss, de egy ilyen kapcsolatot ne sajnalj. Egy napot sem érdemel az életedből, h bankodj miatta!

2016. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A testvére barátnője egyértelműen anyagi okok miatt van vele együtt, úgy beszél vele mint egy darab sz*rral, ő mégis évek óta eltűri, közben meg ott sír a szórakozóhely mosdójában, mert hogyan bánhatnak így vele... Nevetségesek ők ketten, egy közös haverunk barátnőjével is ezt csinálták, hogy kiutálták, meg bunkók voltak vele, csak a lány elérte a pasijánál, hogy kevesebbet lógjanak a társaságban, így ők megúszták.

Igazából nem is bánom, hogy így alakult, szívjon helyettem a következő, én ennél jobbat érdemlek :D

2016. dec. 20. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!