Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi történhetett a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett a párommal, ez a kapcsolatunk végét jelenti?

Figyelt kérdés

Több éve vagyok együtt a barátommal, együtt is lakunk. Az elején egy félénk, nehéz múltú, szerény, érzékeny fiút ismertem meg benne, aki igazán szeretnivaló volt. Aztán az évek alatt teljesen más lett, velem is más már.

Alig foglalkozik velem, a spontán kedveskedések teljesen eltűntek, helyette csak gúnyolódik rajtam, böfög, fingik, mintha ez vicces lenne, de engem ezzel megbánt. Nem érzem már azt hogy én támaszkodni tudnék rá, nem érzem a "biztonságot" mellette.

Ma is szomorú voltam emiatt, meg se kérdezte hogy mi a bajom, csak annyit mondott, hogy ne hisztizzek már mint egy csecsemő, és még fel volt háborodva, hogy a mai napon nem főztem... Ahelyett hogy odajött volna és megölelt volna, és azt éreztem hogy baromira egyedül vagyok ebben a kapcsolatban...

Próbáltam már vele erről beszélni, hogy én nem akarok szakítani, de ez így nem jó, először csak ígérgette hogy oda fog figyelni, ma meg már végig se hallgat, nem is figyel rám, csak háttérzaj vagyok...


2016. máj. 3. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem túldramatizálhatod valamennyire, de biztosan igazad is van.

Egyrészt a böfögés, fingás nem értem, hogy miért bántó. A nem főzés amolyan bosszú? Vagy tulajdonképpen mi volt?

2016. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért bántó, mert pl éppen mondok neki valamit és félbeszakít egy böfögéssel. Vagy amikor összeveszünk, ő meg utána direkt fütyörészik, mert tudja hogy ez engem idegesít, úgy hogy közben én meg a másik szobában sírok...

Bosszú? Mármint a részemről? Nem, azért nem főztem ma, mert akkor még nem volt rá időm. Hozzáteszem főztem tegnap is és még maradt is belőle, de ő azt nem kívánta éppen...

2016. máj. 3. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez halott ugy...mi is evek ota egyutt voltunk. Ugyan ugy lesz.rt mint teged. Semmi nem erdekelte kb. El is hagyott. Ha nem te szakizasz idovel ugyis el fog hagyni. Nekem is igergetett mindent es semmi nem volt belole. Sajnalom.


26N

2016. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Sajnálom nagyon. Így kicsit világosabb. Ha fütyörészik a másik szobában, ugyan, miért kínzod magad? Lépned kell, nem érzi a súlyát a dolgoknak. Világ életedben sírni fogsz? Ne már. Szedd össze magad, és dobd ki!

2016. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!