Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő után érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés

Majdnem 3 év után szakított velem a barátnőm és egyáltalán nem tudtunk szépen elválni, többszöri beszélgetés is kudarcba fulladt én akartam nagyon hiszen Ő volt az egyetlen nekem rajta kívül nem maradt senkim.

Nagyon durván vált el végig, bántott és látszott hogy az célja hogy minél hamarabb letudjon rázni és elfejteni.

De én egyszerűen nem tudom feldolgozni a hiányát, és nekem akkor is csak Ő kell, meg szakítottunk minden kapcsolatot nem beszélünk de minden pillanatba rajta van kezem hogy írjak neki.

Mikor jön el az idő hogy esetleg megpróbáljak vele beszélni? Úgy érzem veszteni valóm nincsen vele, ugy sem beszélünk és túltenni még úgy sem sikerült magam rajta.

1,5 hete szakítottunk.

22F



2016. dec. 19. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem minél hamarabb írj neki...már 1,5 hét eltelt.

Szóval hajrá..

2016. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Még hiányzik, nem heverted ki: inkább megszokásból akarsz neki írni.

Nem hiszem, hogy a leírásod alapján bári értelme lenne, hogy ezt azt akármit ti folytassátok, ez nem lenne soha normális kapcsolat.

Ha akar még tőled valaha az életben valamit, akkor ő fog írni neked. De azt nem tudom javasolni, hogy ezek után még te írj rá. Csak megalázod magad.

Inkább próbálj meg továbblépni.

2016. dec. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudok, nélküle nem maradt semmim és ezt a durva viselkedést is az hozta ki belőle hogy nagyon mentem utána és tepertem az elmúlt időbe, de végén ugy döntött, hogy nem szeret már úgy és nem az igazi a kapcsolatunk és szeretné lezárni ezt.

De én nem tudom lezárni ezt

2016. dec. 19. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor írj neki,ne húzd az időt...

Próbáld meg és majd meglátod mi sül ki belőle.

Sok sikert! :)

2016. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Leírtad, hogy tepertél utána és az agyára mentél már ezzel a viselkedéssel. Szerintem azért is szakított drasztikusan, mert szépen nem értetted meg.

Erre felteszed itt a kérdést, hogy mikor írj neki! Hát soha, basszus! Te tényleg nem értesz a szép szavakból?! Nem akar már tőled semmit, ha akar, majd rád ír.

Ne zaklasd!!

2016. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!