Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes-e megpróbálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e megpróbálni?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, akit nagyon szerettem, de nem hagyta el miattam a barátnőjét, pedig megmondtam h többet erzek. Azt mondta h ő nem akar semmit. Megszakitottam vele a kapcsolatot, de megkeresett 2 év utan es azt mondta, hogy ő is nagyon szeretett de kikészült lelkileg az elozo kapcsolataban ahol folyamatosan azt erezte h őt nem lehet szeretni és félt tőlem\ a kudarctól. De mostmar szakitottak, es neki nem mult a szerelme irántam es csak szerette volna ezt elmondani nekem. Szerintetek adhatok neki egy esélyt?
2016. szept. 21. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hm. Gerinces férfi, nem hagyta el a párját másért. Mindenképpen tisztelendő! Mire vársz még?
2016. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a "ha nincs ló, jó a szamár" hasonlat jutott az eszembe. Ok, hogy megmaradt a barátnőjénél, de nem lehet, hogy most már hiányzik neki a szerelem, és egyszerűbb a múltban keresni, mint elkezdeni vkivel előről? A kudarctól való félőkből is elegem van.
2016. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem persze. Főleg ha volt ideje kiheverni az előzőt. Nem kell elsietni a dolgot. Nekem is volt egy hasonló... remélem akkor két év múlva jelentkezni fog nekem is :)
2016. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!