Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszul választottam annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul választottam annak idején?! Erdemes megprobalni?!

Figyelt kérdés

Sziasztok, törtent velem mar kb. 8 hónapja, hogy elkezdtem randizgatni egy általam már régebben is ismert lánnyal.

Sajnos nem sokaig folytatódott ez ugyanis közben, az akkori volt osztálytársam erősen illuminatív állapotban úgy gondolta kifejezi azt hogy is tekint ő valójában rám.

Nos, elkezdtem vele is találkozgatni es hát eddigi kapcsolatok tapasztalatlansaga híjjan, kapva kaptam az alkalman, oda mentem akit úgy éreztem könnyebb megszerezni.

Az első lány, olyan volt mint sajat magam

Kerülte már a durva bulikat, sokkal jobban szereti a baráti laza összejöveteleket, sportol és az értékrendje hasonló az enyéméhez.

Az első lánnyal töltött két randi után közöltem vele nem fog működni, sok szerencsét kívántam neki a továbbiakban.

Furcsa módon ő ezért hálás volt hogy ilyen egyenesen elmondtam neki és ő is további minden jót kívánt.

Ebben az a kínos helyzet, mindezt facebookon tettem hiszen úgy gondoltam ezért találkozot rendezni teljesen felesleges hiszen nem voltunk együtt.

Később a könnyű vérű lány megcsalt a volt barátjával majd huzta az agyamat honapokig vegül pedig vissza ment régi barátjához. Illetve próbálta kapcsolatunk közben szabotálni az első lánnyal való kapcsolatomat miközben már nem is volt semmifele kapcsolat.

Gondolom biztosra akart menni.

Kérdésem az lenne, hogy szerintetek vajon lenne e értelme az első lánnyal való kapcsolat felvételével.

Személy szerint én nem sok esélyt latok arra, hogy még hajlandó lenne rám ezek után ugyanúgy tekinteni meghá számomra meglepetésszerüen is teljesen jól fogadta az elutasításom.

Válaszokat előre is köszönöm



2016. okt. 8. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit veszítened, de légy őszinte, mert ha csak simán ráhajtasz, akkor azt fogja gondolni, hogy "nincs ló, jó a szamár is".
2016. okt. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem felejtsd el mind a két lányt, és keress valaki mást.
2016. okt. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon szakítottál vele, mégis honnan a phaszomból veszed, hogy jól fogadta? Egyébként a kérdésed alapján nem kételkedek abban hogy így van, csak azért mégis. :)
2016. okt. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se sok esély van rá. Lehet hogy ő os talált már egy rendes pasit, és fülig szerelmes.

De ha nem, egy ilyen fb-os szakítás után, illetve hogy a másik csaj is zaklatta, kb. nulla az esélyed, ha van benne egy csipet önbecsülés.


Tanulj az esetből és legközelebb ne azt válaszd, akit könnyebb megbacni.

2016. okt. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem voltunk együtt csak érdemben közöltem vele, hogy nem akarok tőle semmit.

Így is imponálni a másik lány felé hogy komolyak a szándékaim.

De ezt elszúrtam, világos és igazatok van.

2016. okt. 8. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!