Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom szakított 4 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított 4 hónappal ezelőtt, de mostanában úgy viselkedik, mint akkoriban, amikor meg akart hódítani, mielőtt összejöttünk, ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy megbánta, és újra akarja kezdeni?

Nagyon jóban maradtunk azóta is, eddig is kedves volt, de mostanában kifejezetten sok figyelmet fordít rám..


2016. dec. 20. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Megsem jon be neki a puncimentes elet vagy a 4 honap alatt nem tudta becserkeszni, akit akart, igy most megy a biztosra.
2016. dec. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudott senkit felszedni, de neked azt fogja mondani hogy rájött te vagy az igazi. 🤗
2016. dec. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megbánta, ki tudja? Ha sok figyelmet fordít rád, adjatok még egy esélyt magatoknak! Nekem közel 1 év kellett még feldolgozzam hogy szakítottak velem, sajnos az én hibámból, de nagyon megbántam. 29f
2016. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kolosszus22 ***** válasza:

A 2-esnek van igaza, az esetek többségében ilyenkor az van, hogy nagy a hiányérzete, vagy nem csajozott vagy csak nem jöttek be a csajozás neki, most te vagy a biztos akihez visszanyúlhat. Biztosan azt fogja mondani h rájött téged szeret, te vagy az igazi stb. Persze lehet érzi is ezt most, mert a hiány miatt érzelmileg is meg van borulva. A baj ezzel az h ha össze is jössz vele újra, a kezdeti lelkesedés után minden ugyanabban a mederben fog folyni tovább ahol abbamaradt és előjön újra a szakítóok is.

29F

2016. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy akar valamit. Én is így voltam, dobtam a csajt, de fél év után összejöttünk újra. Annak már 5 éve, 1,5 pedig házasok vagyunk. Erről ennyit.
2016. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó szépen beszél a kedves feleségéről ("dobtam a csajt"). Nos erre gondolj te is kérdező, amikor fontolóra veszed a srác közeledését.
2017. máj. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!