Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érti ezt valaki? Nagyon furcsa álmaim vannak mostanában.7hónapja vagyunk együtt a barátommal és nagyon imádom. Mielőtt összejöttünk 1 éve ismertem és akartam vele összejönni.

Figyelt kérdés
1 hónap alatt kb. 5* volt olyan álmom, hogy megcsalom valaki olyannal akihez korábban vonzódtam vagy jártam vele és óriási a kísértés és már mindig ott vagyok hogy majdnem megtörtént de a végén mindig visszautasítom mert tudom, hogy ő ott van nekem és mikor felébredek, olyan nagy megkönnyebültség, hogy az egész csak álom volt és minden rendben. Mit jelenthet ez?
2009. júl. 27. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán azt, hogy van valaki aki jobban érdekel mit a barátod.Még igazából tagadod magad előtt.
2009. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos, épp a napokban én is ilyen helyzetbe kerültem. Van egy párom, aki nagyon szeret engem, és én is őt. De aki elötte volt, nem tudtam még igazán lezárni magamban :S

Kibukott a dolog, és a párom tegnap mondta, hogy nem is tudom a másik srácot, hányszor szólingattam álmomba....

Igen, álmodtam vele, de erről fogalmam sem volt :S

Nem tudom mi a helyes lépés ilyenkor. :(

2009. júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát sztem az h parázol. és egy kicsit unalmas az életed vele.
2009. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!