Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni nőszidós, elkeserede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni nőszidós, elkeseredett kérdések vajon hány férfitól származnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy bizonyos kör jár ide állandóan, kevesen vannak vagy sokan?
2016. dec. 5. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Még abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán férfiaktól származnak. Szerintem a 99%-uk sima trollkodás.
2016. dec. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem?

Legfeljebb 4-5 felhasználó lehet, és mindegyiknek van legalább 2 belépője a gyk-ra, ahol saját magának is tud helyeselni és zöld kezet nyomkodni, ha már más nem ért vele egyet.

2016. dec. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
25-en
2016. dec. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező, legalább ugyanennyi férfiszidó nő is van más kategóriában.(családi kapcs.)
2016. dec. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
87%
Max 10 felhasználó lehet, némelyikük több acc-al.
2016. dec. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az írásuk alapján be lehet nagyjából azonosítani őket, most 2-3 jut az eszembe hirtelen. Persze a másik oldalról is vannak visszatérő vendégek.
2016. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sem lehet sok belőlük, de sajnos tönkre teszik a hisztériájukkal ezt a kategóriát. :( mondjuk ez már csak egy kicsinyes reakció, hogy ha az ő életük tropára ment, akkor másoknak se legyen jó, úgyhogy megpróbálják lehúzni őket...
2016. dec. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk trollkodásra ilyen témában nem gondolnék, de a több belépősre símán.
2016. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Haggyuk már, az alfahimek miatt hisztiző nők nem zavarnak titeket? Ők szintén általánositanak, mert szerintük néhány alfahim miatt az összes férfi szemét... Érdekes, megint csak a férfiak szidása megy itt is a válaszokban, holott mennyi általánositő nő is van... Jah de a nők megtehetik, mert nők... Értem... Pf..
2016. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mostanában nem nagyon látok ilyen kérdéseket, de lehet én vagyok a vak. Régebben emlékszem egész aktív volt ez a kategória, sok oldalon át tartó kommentháborúval, de mára szinte kihalt.
2016. dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!