Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Remény a reményteleneknek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remény a reményteleneknek! Elkeseredett vagy? Olvasd el!

Figyelt kérdés

Ez most elsősorban a srácoknak mondom mert tudom hogy sokan járnak ide panaszkodni hogy nuku barátnő, nuku szex, de én amúgy lány vagyok, 20 éves.

Szóval én voltam az a lány, akinek nem volt soha barátja, soha randi, soha csók, a barátnőim viszont mind kapcsolatban, évek óta, tini koruktól fogva. És mindemellett voltak udvarlóik. Még a csúnya srácok sem nálam próbálkoztak be, hanem náluk. A max "sikerem" az volt hogy utcán, akik nem ismertek, azoktól kaptam dudát, nézést, de az átlagéletkor 40 volt. Fiús lány voltam, de közben meg lányokkal lógtam, ezért semmilyen tekintetben nem voltam kívánatos, de főleg azért, mert kis különc voltam. Szóval szar volt a helyzet, mondjuk nem bántam hogy egyedülálló, szűz vagyok, de vágytam néha valami stramm, snájdig legényre, aki megfűszerezi az életemet.

Aztán tessék, lett! De ne ugorjunk ennyire előre. Kissé a pubertás is rásegített, ami nálam igen sokat késett, míg másoknak jön 14 évesen, nekem 17-18 körül jött. De a különcségemet levetkőztem az a lényeg, de közben önmagam maradtam. És voltak érdeklődők, randik már.

Mára már több mint egy éve vagyok kapcsolatban, és egy nem is akármilyen sráccal, hanem egy olyannal mint amilyet akartam, aki jól néz ki, kedves, és férfias, aki nagyon szeret és tisztel.

És míg mások akiknek gondtalanul ment az ismerkedés, most problémáik vannak a barátjaikkal mert gáz arcok, pl. nem tisztelik őket, rondán beszélnek velük, kikacsintgatnak a kapcsolatból, addig én idővel ugyan, de minőségi kapcsolatra leltem.

Szóval az elkeseredett férfiaknak mondom, nyilván nekik is ebben-abban változniuk kell, belsőre is, és külsőre is esetleg (öltözködési stílus, frizura), és akkor lesz barátnőjük, és olyan amilyet választanak maguknak, mert igazán megtetszik nekik, nem pedig várnak a lepattanóra.


2016. okt. 22. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Koszonjuk Emese!
2016. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Most nem azért, de annyira látszik, hogy nő vagy, és hogy a leghalványabb fogalmad sincs a problémáról, meg úgy a problémamegoldásról általában.
2016. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
De azért ugye szereted is?Mert,hogy jó bevásárlást csináltál az átjött csak...na mindegy.Sok boldogságot!
2016. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
2.nak üzenem, hogy én is az vagyok ( bár nő, nem kislány), és én is látom, hogy hülyeséget írt. :)
2016. okt. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Gratulálok ehhez, maradjon is így, de az élet nem ilyen fekete és fehér. :)
2016. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Ennek se füle, se farka nem volt, de azért sok boldogságot!
2016. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
4: Ennek örülök :D Nem szándékoztam olyat állítani, hogy minden nő ilyen, de akkor pontosítok: a kérdező olyan nő, akinek a leghalványabb fogalma sincs a problémáról és a problémamegoldásról úgy általában. :P
2016. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem. :)
2016. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!