Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmnek karácsonyra? Tudom, hogy már egymilliószor feltették ezt a kérdést de na!

Figyelt kérdés
Tudni kell róla, hogy 22 éves a mai fiataloktól nagyon eltérően komoly és megfontolt személyisége van. Igen kritikus mindennel szemben és megmondja a véleményét a szemedbe! Nagyon szeret olvasni főleg a szakmájáról. Nem szereti a drága és felesleges ajándékokat (sokszor még amikor valami kis apróságot ajándékozok neki akkor is mondja hogy ne költekezzek és ne próbáljak neki semmit venni mert elég vagyok én naki)
2015. dec. 19. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Ha ilyen karakter, akkor csinálj egy bevásárlást, felvágott, WC papír, kenyér, stb, vedd meg a legolcsóbb szatyrot (jó lesz szemetesnek), és ennyi. Olcsón is kijössz, meg hasznosat is veszel.


Amúgy meg, mi a szakmája?

2015. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én egy jó könyvet adnék neki. Ajánlom a "Halál kémiája" címû könyvet Simon Beckett-tõl ha a krimit szereti. Ha Pedig romantikus kalandregény párti akkor Heather Graham könyvei közzül bármelyiket ( személyes kedvenc: Elcsábítva)

Ha komolyabb regényt olvasna akkor Pedig az "Àrtatlanságom bûnei" Pamela Taylortol.

Esetleg valami olyat amire szüksége van, bõrönd új kesztyû Stb. Én is úgy gondolkozok mint a barátnõd szóval ezekkel nem lõsz mellé szerintem.

Ha nagyon nem akarja hogy költs készíts egy finom vacsit és nézzetek valami karisat ( Love Actually)

2015. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy termoszt, az mindig hasznos így télen :D én is azt vettem a barátomnak, igaz neki biztosra tudom, hogy nincs másik és szeretne. Tescoban láttam nagyon sok félét, színes is van :D
2015. dec. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy Sue Wilson-féle vágósablont, én azt szeretnék nagyon.
2015. dec. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Könyv, színház jegy kettőtöknek, ékszer
2015. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is valami közös programot vennék, esetleg olyan, amiről hallottam, hogy kell neki. Ez lehet akár egy termosz is (tényleg az nekem is nagyon kéne).

Attól romantikus egy ajándék, hogy személyre szabott, nem attól, hogy drága.

2015. dec. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egy új barátot... ja bocs, az már van neki.
2015. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ápolóként dolgozik és mondta, hogy kellene már vennie egy új fehér köpenyt mert a mostani már nem jó. De most egy köpeny nem gáz karácsonyra?
2015. dec. 19. 12:46
 9/9 anonim válasza:
Nem, legalább örülni fog, hogy neki nem kell szaladgálnia utána. Max hozzácsapsz még vmi kevésbé hasznos, jópofa dolgot.
2015. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!