Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek melyik a jobb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a jobb? Hirtelen szakítani, vagy ha tudod, hogy hamarosan eljön a pillanat?

Figyelt kérdés
Hirtelen, nem készülve, nem számítva rá kimondani/meghallani, hogy vége, vagy tudatosan készülve? Amikor tudod, hogy most mentél át hozzá utoljára, most feküdtetek le utoljára, most volt az utolsó csók, ölelés, vacsora, találkozó a szüleivel, stb.?
2016. dec. 24. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a hirtelen szakitasban. Ha valaki nem erzi hogy baj van, akkor valoszinu csak homokba dugja a fejet.
2016. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legjobb, az ha elsőre csak úgy teszel mintha, aztán még egy kicsit mennek a dolgok amíg meg nem utá a másik annyira, hogy semmi rosszkedv ne legyen a finisben.
2016. dec. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hirtelen szakítás nagyon nem jó.Sokszor megbánják az emberek de nem tudnak a másik szemébe nézni utána,és éveket szenvednek.Hirtelen indulatból nem szabad szakítani.(tapasztaltam :( )
2016. dec. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hirtelen rettenetes. Reggel még szívet küldött hogy megyek, még kényeztettük is egymást napközben, aztán estenegy probléma megbeszélésekor kijelentette hogy így nincs értelme, nem illünk össze majd kitett az utcára otthontól 230km-re... Nagy szerencsém volt, hogy éppen tudtam valakinél aludni aznap (némi túlzással, gondolhatjátok mennyi alvás volt benne).

Persze ezt a lányt a mai napig szeretem, mert előtte ő volt maga az angyal, a legcukibb legtökéletesebb barátnő akit el eltudtam valaha is képzelni magamnak. És ez egy óráról a másikra végleg megváltozott. Fél év után is azt mondom, hogy soha senkit nem fogok tudni igazán szeretni, és megbízni egy kapcsolatban is. Sajnos nekem ez kellett ahhoz, hogy kellöen komolyan vegyen a problémánkat, viszont már késő pedig már lenne pár ötletem. Viszont amit elvárt tőlem az nem jogos egy egészséges nagyjából egyenrangú kapcsolatban. (Béreljek a kezdő fizumból csak miatta pecót pesten egyedül fizetve...)

2020. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!