Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jol dontottem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jol dontottem? Mit tegyek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Nem is tudom igazabol hol kezdjem, ezelott 5 evvel megismertem egy lanyt nagyon szerettuk egymast, rengeteg idot toltottunk egymassal. Ebbol az 5 evbol 3,5 evig egy munkahelyen is dolgoztunk, ahol voltak kisebb nagyobb konfliktusok de sikerult tul jutni rajtuk. Ezelott 1 eve viszont valami megvaltozott elkezdtem erezni, hogy lehet megsem o az igazi, megsem vele kene leeljem az eletem. Nagyon sokat szenvedtem ebbe a periodusba nem tudtam mit tegyek, nem volt szivem szakitani, a sok rengeteg szep emlek miatt es a gyonyoru idok miatt amit egyutt toltottunk. Azt hozza kell tennem, hogy rengeteg idot egyutt toltve elegge elhanyagoltam a barataim, igazabol nem is jartunk kulon szorakozni, keves idot toltottunk kulon. A baratnom nem is nagyon szerette ha massal megyek ki sokat hisztizett ezek a dolgok miatt. O egy nagyon lobbanekony, sertodekeny szemely, kicsi, apro dolgokobol kepes nagy vitakat generalni, es ez az elmult ido alatt soha nem kert tollem bocsanatot, meg akkor is en mentem mindig, hogy kibekuljunk ha igazabol nem is ereztem magam hibasnak. Mivel mar eleg reg benne voltunk ebben a kapcsolatban es mindketten 20as eveink kozepen jarunk, ugy gondoltam, hogy lepni kellene valamerre, viszont valami miatt ugy ereztem, hogy nem tudnam megkerni a kezet. 2 nappal ezelott kozoltem vele, hogy valami megvaltozott es ugy erzem, hogy mar nem szeretem ugy mint regen, o erre teljesen kibukott otthagyott, azt mondta h szakitsunk es ne keressem soha tobbe. Aztan masnap meg irt nekem, es kertem tolle, hogy talalkozzunk es beszeljuk meg a tortenteket szemtol szembe, viszont o ezt teljesen elutasitotta azt mondta, hogy nem akarja hogy a szemebe mondjam, hogy nem szeretem pedig en meg talan hajlando lettem volna megprobalni vele ujra, hatha rendbe tudjuk hozni. Tegnap beszeltunk meg keveset es egyszer teljesen kifordult magabol, mindent a fejemhez vagott h szivtelen, onzo, szemet allat vagyok es, hogy soha nem fogok senkivel boldog lenni, a vegen pedig irt egy sms-t, hogy soha ne keressem es, hogy haljak meg. Akkor kitorolt mindenhonnan, viszont ma ujra berakott facebookon, skypeon stb. Engem nagyon zavar, mert nagyon hianyzik, nem vagyok biztos benne, hogy szeretem-e meg de nagyon rossz nelkule. Nem tudom mitevo legyek, ezek utan :(. Kerlek segitsetek!

2016. szept. 20. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobb lenne nektek külön utakon eleinte rossz lesz mert megszoktátok egymást, de szerintem ennek már nem sok értelme van. Ha most ki is békülnétek lehúznátok még együtt egy pár hónapot esetleg évet, de szerintem már nem müködne
2016. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lépni kell, ahogy te is írod.


És azért gondold végig, megkérnéd-e egy olyan nő kezét, aki hisztis, picsog, lobbanékony, maga mellé akar kötni, még akkor is neked kell bocsánatot kérni, amikor neki kéne, stb. Én biztos, hogy nem. Az ilyen nőket nem lehet semmivel sem kielégíteni, és általában olyan dolgok történnek, úgy alakul az élet, ami neki tetszenek, nem ami neked. Tehát te csak egy bólogató kutyus lennél mellette egy életen keresztül.


Szóval szerintem hagyd, kezdj új életet, és tanulj a leckéből, hogy az ilyen típusú nőket messze el kell kerülni.

2016. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb lesz neked nélküle, hidd el...
2016. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!