Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jol dontottem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jol dontottem?

Figyelt kérdés

Nehany hete mar irogattunk neten, es ma sikerult talalkoznunk is. Elmentunk setalni aztan athivtam egy teara, de nyilvan leszogeztem, hogy ne ertse felre, nem szeretnek semmit csak otthon jobb a melegben. Teljesen jol elbeszelgettunk, sokat nevettunk, aztan finoman elkezdett kozeledni, csokoloztunk. Majd ez atcsapott kicsit ramenosebbe es elkezdte a fenekem simogatni meg latvanyosan megnezni. Mondtam neki hogy ez sok, erre azt mondta "jajj ne aggodj nem akarlak megfektetni, vagy simogatni se szabad?" Erre mondtam neki, hogy szerintem jobb lesz ha most elmegy. Lattam rajta hogy nagyon meglepodott es tobbszor bocsanatot kert, illetve megolelt es mondta hogy ennek ellenere orul hogy talalkoztunk, de nem erti miert vettem ezt a szivemre. Kikosertem es elment.

Szerintetek jol dontottem vagy tenyleg tul szigoru voltam? Nyilvan tudta hogy nem fogok vele lefekudni, de rosszul esett hogy igy "fogdos" es megnez.

24N, o 28F


2016. okt. 30. 21:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Utoljára láttad. Ezt döntsd el magadban, hogy számodra előnyös, vagy hátrányos-e inkább.
2016. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Ha valaki egy darab huskent tekint ram, akkor elonyos hogy nem latom tobbet, mert ezt barmelyik pasi meg tudja adni.

Ha elfogadja hogy nekem ez sok volt, es visszavesz, akkor nyilvan nem utoljara lattam.


De inkabb arra lennel kivancsi, hogy kivulallok mit gondolnak errol.

2016. okt. 30. 21:28
 3/22 anonim ***** válasza:
12%

ez egy viszonylag csúnya és értelmetlen játszma volt.

de remélem azért most büszke vagy magadra,hogy még el is hencegsz itt vele.

ha ilyen szinten akartál fölényeskedni valakivel szemben mikor felhívtad magadhoz,tetszett is neked,de mégis elküldted mikor már vette a lapot,akkor ez sikerült.

2016. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem hencegek vele.. nem ismerem igazan, igy szerintem nagy dolog, hogy athivtam magamhoz es bizalmat szavaztam neki. Volt mar pasi az eletemben aki szexualisan eroszakoskodott velem es sajnos felek ettol.
2016. okt. 30. 21:31
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
Bocs, de a csók belefér de az már nem, ha megfogja a feneked? Addig ok, hogy nem akartál lefeküdni vele rögtön, de ha megcsókolok valakit, akkor azt nem 2 méterről teszem, hanem magamhoz húzom, átölelem, és jajbocsánat lehet, hogy a fenekéhez érek
2016. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De o nem csak megsimogatott, hanem "viccelodott" hogy eleg ha egy bugyi marad rajtam es hasra forditott hogy meg tudja nezni a fenekem. Szerintem ez megalazo.
2016. okt. 30. 21:37
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
sose hívj fel egy idegen férfit a lakásodra.
2016. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
14%
egyébként meg örülj, hogy ő nem volt veled erőszakos!
2016. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%

Kivulallokent azt gondolom, hogy nagyon nem jol kezelted.

Az egy dolog, hogy megbeszeltetek, hogy "nem szeretnel semmit", de aztan kiderult, hogy legalabb "valamiben" azert megis benne vagy.

Innentol kezdve nem volt tiszta, hogy hol vannak a hatarok, mi az, ami neked belefer, es mi az, ami nem.

Es ennek megfeleloen nem tul korrekt szamonkerni a pasitol, hogy nem tartotta magat azokhoz a hatarokhoz, amiket valoszinuleg meg te se pontosan jeloltel ki magadban, nem hogy vele letisztaztad volna.


Lehetett volna ezt ertelmesen es normalisan is kezelni, annyibol allt volna, hogy egyszeruen megmondod neki, hogy nem, simogatni se szabad - aztan ha ezt nem kepes tudomasul venni, akkor mar joggal banhattal volna vele igy.

Te viszont nem ezt tetted, helyette inkabb felhuztad magad azon, hogy hogy mereszel probalkozni, ahelyett, hogy kiolvasta volna a gondolataidbol, hogy meddig mehet el.

Es emiatt eselyt se adtal neki, hogy kideruljon, hogy tenyleg csak egy darab husnak tekint-e vagy sem, hanem kapasbol elkonyvelted, hogy ez mar csak ilyen, es ugy is bantal vele.

2016. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én beszartam volna, hogy megerőszakol. Ne hívj fel pasit a lakásodra. Téged fognak hibáztatni, ha bánt. Ilyen a világ.
2016. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!