Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mit tehetne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetne a barátom ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy közeli ismerősöm, akinek a barátnője mentálisan beteg(rendszeresen jár pszichológushoz, szedi a gyógyszereit, ezzel azt akarom mondani, hogy kezelteti magát) és azzal fenyegetőzik, hogy ha elhagyja öngyilkos lesz, ami talán nem üres fenyegetőzés, mert már többször volt öngyilkossági kísérlete. A probléma viszont az, hogy a férfi nem szerelmes belé, konkrétan megkeserítette az életét, viszont nem meri elhagyni, mert fél, hogy tényleg öngyilkos lesz és nem tudna ebben a tudatban élni.

Szerintetek mit tehetne? Ez az egész helyzet tönkreteszi.



2016. dec. 30. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
13%

Vagyis az ismerősöd tette mentális beteggé?

-

" Megkeserítette az életét"

2016. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak üres fenyegetőzés továbbra is. "Öngyilkossági kisérlet" tehát nem volt képes kinyirni magát. Aki tényleg meg akar halni az úgy is olyannal próbálkozik hogy biztos ne maradjon életben. Pl: a helyen ahol lakom egy 16 éves lány a vonat alá ugrott, a testrészeit meg a környékről szedték össze. A begyógyszerezés,ér vágás az csak hiszti.. Haggya ott neki már nincs keresni valója amelett az idióta melett.. 2 srác is ezzel fenyegetőzött hogyha elhagyom..először gyógyszerrel kezdték utánna vágdosással.. Az egyik kiállt a tömbház ablakába és ordibált nekem hogy öngyilkos lesz ha nem maradok vele..tudtam hogy úgysem teszi meg erért csak annyit mondtam hogy "hajrá, mire vársz még? Ugorj csak, nem érdekel!" a srác kussban maradt kb 2 percre itána leszált az ablakbol és azt mondta hogy "csak azért nem ugrok le mert tudom roszul éreznéd magad és te is megtennéd" wtf!? Na persze majd pont egy ilyen miatt...és még mindig él.
2016. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem az ismerősöm tette mentális beteggé.

Úgy értettem, hogy az ismerősöm életét keseríti meg a folytonos fenyegetőzéssel, a manipulációjával.

2016. dec. 30. 21:43
 4/7 Szergej55 ***** válasza:
AZONNAL OTT KELL HAGYNI.
2016. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hany évesek? Szülői segítséget nem tudnak kerni?
2016. dec. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ott kell hagyni. Ha tényleg ennyire beteg, akkor nem szabad hagyni, hogy mások életét is tönkre tegye, irány a kórház. Fertőző beteget sem engedünk magunkhoz közel, ha baromira ragályos, és nem 1 hét a gyógyulás belőle.
2016. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szakítson, az hogy mit tesz más magával az csakis az ő döntése. Azért a másik fél nem lehet felelős.
2023. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!