Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Szakítottunk,de azért beszélgettünk. Találkoztunk is parszor,majd szex lett. Azóta a pokolban érzem magam.

Rosszabb,mint mikor szimplán szakítottunk.

mikor múlik már ez ?:/


2016. nov. 5. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem az volt hogy találkoztunk, majd elköszöntünk annak tudatában hogy legközelebb 9 hónap múlva látom újra. Aztán fél óra múlva összefutottunk. Hát szar volt.
2016. nov. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miutan befejezed a szexelgetest vele, jobb lesz.
2016. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azóta megszakítottam minden kapcsolatot.

csak szörnyen érzem magam

2016. nov. 5. 23:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért érzed szarul magad?

Úgy érzed kihasznalt?

2016. nov. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ugyanezt csináltam. a szakitasunk utan harom hónapig. óriási hiba volt, de utólag könnyű okosnak lenni. rajtam az segített, mikor egyszercsak barátnője lett, amit facebookrol kellett megtudnom. hidegzuhany, széttört álmok. de nagyban segíti az elengedést. csak ez tudott rávenni arra, hogy letiltsam mindenhonnan, es ne vegyem fol vele ujra a kapcsolatot. közhely, de az idő begyógyítja a sebeket.

ettől még pont ugyanolyan rosszul érzem magam persze, sőt. de tudom, hogy mostmár jo úton járok, es előbb-utobb jobb lesz. kitartás.

2016. nov. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi :)

igazabol poen mert en vetettem veget. De attol elkovettem a hibat,hogy beszelgettem. Akkor is ido kell ha en szakitok.majd ebbol lett par alkalom mikor talalkoztunk. Utolsonal megtortent..szornyu volt utana.:) most igy kicsit jobb ,en rogton masnap tiltottam. Nem birnam ezt igy,hogy jopofizgatok mintha mise tortent volna.

2016. nov. 6. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!