Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy szakítás után szedjem-e még a fogamzásgátlót. Szerintetek? Ti szednétek?

Figyelt kérdés

Csak a szex miatt szedem és hát nem szívesen költenék rá úgy hogy nincs kapcsolatom... De nem tudom mikor lesz, legutóbb 2 évig nem volt senkim, de ki tudja, lehet, hogy 1 hónap múlva megint tartós párkapcsolatom lesz, és egészségtelen lenne abbahagyni kis időre és újra visszaszokni...


Ti mit tennétek?


2017. jan. 1. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
En szedtem, mert szeretem tudni mindig percre pontosan a menzeszemet, igy elore tudom tervezni a nyaralast, utazast meg ugy az eletet sokkal problemamentesebben.
2017. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Sokkal rosszabb a testednek ha ossze vissza szeded nem szeded.

Ne legy zsugori ne sajnald magadtol

2017. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Én szakítás után abbahagytam, pont azért mert nem akartam rá költeni. De egyéb okok miatt jobb lett volna, ha tovább szedem. Szóval ha van rá keret, és alapból sem okozott semmi problémát, akkor ne hagyd abba szerintem.
2017. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Én szedtem egy ideig a kapcsolat után, mert nálam elég durva volt a menstruációs rosszullét a tabletta előtt (hányás, hasmenés, néha ájulás, elviselhetetlen görcsök, 7-8 napos erős vérzés...), szóval nem csak a fogamzásgátló funkciója miatt volt nekem hasznos. Aztán mivel a doki javasolta, hogy tartsak szünetet, mert már elég régóta szedem, akkor abbahagytam, hogy teljesen kiürüljön a szervezetemből, hónapokig nem szedtem. Úgy voltam vele, hogy ha kialakul egy komoly kapcsolat, az úgysem lesz komoly még az első hetekben, és nekem kell egy bizonyos fokú bizalom ahhoz, hogy óvszer nélkül szexeljek valakivel, akkor is, ha tablettát szedek végig. Szóval a kapcsolat már tartott pár hónapja, mire folytattam a tablettát, így végül kb. fél évig nem szedtem.

22N

2017. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyik volt barátnőm nem szedte, csak akkor mikor megismert, és kezdett alakulni a dolog.

a mostani akivel nemrég mentünk szét, kb 4 éve egyfolytában szedi, függetlenül hogy van-e valaki, és pontosan a mensije miatt.

2017. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy ideig szedtem utána is, aztán abbahagytam. Aztán meg már annyira nem hiányzott, hogy vissza se tértem rá, amikor lett párkapcsolatom.
2017. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem leszek népszerű, de szerintem ne szedd.Hiába ilyen-olyan korszerű már, mégis sok mellékhatása van ..A libidócsökkenés egy dolog, de cisztákat is tud okozni ,ami már nem annyira jó buli. Növeli a trombózis kockázatát is stb..

én nem szedném,ha nem muszáj.

Ha most lesz új kapcsolatod is, gondolom úgyis óvszerrel védekeznétek.. Egy friss vagy alkalmi kapcsolatban csak azzal kéne.

Én abbahagynám, de neked kell tudni,te tested.

2017. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!