Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerelmi bánat. Rohanni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat. Rohanni akarok valakihez, ki akarom sírni magam valakinek a vállán. Normális ez az érzés?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik a közelség, az intimitás. Úgy érzem, kell valaki nekem, most rögtön, valaki, aki meghallgat, átérzi, amit érzek és megért. Akihez csak hozzábújhatnék... Nincs most senki és nem tudom azt se, hol keressek. Nem tudom elengedni ezt... és őt se. De neki már van más. Csalódtam, másban is, magamban is és most nagyon magam alatt vagyok. Nem tudom elterelni a gondolataim semmivel, hiába próbálkozom. Rohadt egy érzés.


F



2017. jan. 1. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerkednek. Irtam privit.

N

2017. jan. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális.Anonim az oldal,segítünk mint általában.
2017. jan. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális, kisírod magad és minden jobb lesz. Ezt megismétled párszor, aztán az idő segít.

Majd végül találsz valakit aki betölti az űrt.

Köztes időben jó ha elfoglalod magadat, hobbikkal, tanulással,munkával,barátokkal(!),sporttal,ezek nagyon sokat segítenek!

2017. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

A szerelmi bánatot csakúgy, mint a gyászt, csak az idő gyógyítja. Éld túl a percet, aztán a következőt, aztán megint egyet...

Ha ez vigasztal, mindenki átesik, átesett ezen. Jó esetben többször is. Azért írom, hogy jó esetben, mert ezek a kudarcok viszik előre az embert, ezekből tudunk tanulni igazán. A siker nem jó tanítómester.

2017. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!