Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kell viselkedni szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell viselkedni szakítás után?

Figyelt kérdés

nem mindegy nyilván hogy lett vége egy kapcsolatnak.

nálunk nem történt megcsalás,semmi ilyen,csak az utóbbi pár hétben sokat veszekedtünk,és ez megváltoztatott mindent,én is stresszesebb voltam,és a barátnőm is. és egymáson csattant a sok feszültség.

én 25 vagyok,ő 19. és már egyáltalán nem is beszélünk. hol ott pár napja még azt irta nem akarja velem megszakítani a kapcsolatot. de váratlanul letiltott facebookon és messengeren,sms-re pedig nem reagál. ő szakított velem mondván kikészült,és már nem érzi azt mint régen,de ismerem őt és tudom,hogy szenved csak nélkülem. azt mondta az ő baja,és ha később megbánja a döntését akkor is. nagyon hiányzik,és üresnek érzem nélküle az életem olyan jól kiegészítettük egymást,nem csak egy pár voltunk,hanem jó barátok,mindent megtudtunk beszélni. most meg azt érzem,mintha már nem kellenék neki,és ez elviselhetetlen.


2016. dec. 31. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
mint egy örült.kígyót békát ráhordasz.
2016. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
dugj meg 10 másik nőt és elfelejted.
2016. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szergej55 ***** válasza:
Jobb megszakítani a kapcsolatot szerintem.
2016. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Soha egy nővel sem tartottam a kaocsolatot életemben szakítás után. Se 18 évesen a 17 éves lánnyal akivel elveszítettem, se 23 évesen életem addigi legnagyobb szerelmével, se azzal akivel legutóbb szakítottam.


Nekem ez nem fér bele és semmi értelmét és hasznát nem látom.


26/F

2016. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!