Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jól döntöttem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem? Majdnem 4évig voltam együtt egy anyucipici fia karakterű emberrel, szakítás lassan egy éve volt, de még mindig gondolok rá.

Figyelt kérdés
Egyszerűen belefáradtam.anya volt az első helyen mindig.nyaralni csak az ő családjával volt hajlandó,kettesben sose.nem igazán mentünk sehova ketten,ha mégis akkor hazaérve az volt az első,hogy beszámolót tartottunk anyukának.csak hétvégén voltam ott,de akkor is sokszor átment anyukához,mert csak ő tudja bekenni a hátát,csak ő tud cseppenteni pl a szemébe.engem sose kért meg rá.majdnem 4év után elhatároztuk kezdünk vmit,anyuka nézte meg elsőnek a házat,természetesen felajánlotta költözzek oda vagy az udvar másik felébe építkezzünk,de ezt a gondolatot elvetettük nagynehezen,vagyis inkább én nem mentem bele,de hírtelen talált eladó házat tőlük egy utcára,ő rögtön megnézte,nekem meg annyit mondott a párom,erre az idôre gyere ha érdekel.mentem,anya mondta nem jó,nem tetszik.körbe se néztünk,irány haza.volt páromnak előttem is hosszabb kapcsolata volt a nő többet akart,hát repült.azóta férjhez ment2gyereke van.az ilyen emberekből vhogy ki lehet 'nevelni' ezt az anya a legfontosabb dolgot,vagy egyáltalán ne bánjam,hogy így alakult és meg se próbáljam vele újra?néha beszélgetünk,de általános dolgokról,engem nagyon összezavart ez így.
2017. jan. 4. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem, az ilyen ember olyan életképtelen, hogy léteznie sem kellene. Azt, meg hogy hogyan tudsz egy ilyen csimbókot férfi számba venni, tisztelni, arról fogalmam sincsen. Én már a szöveg alapján felében kiröhögtem volna, felében undorodtam.
2017. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
ÉN őszintén döbbenten állok azelőtt, hogy ez így téged nem ábrándított ki :D De komolyan. Ez nagyon gáz :D Még ha előtte félreismerem mondjuk, és szeretem, kiderül, hogy ilyen mulya, életképtelen anyuci fia, ott helyben kitisztul az agyam és átértékelem a kapcsolatot, nem pedig kínlódok vele 4 évig és még szakítás után is róla ábrándozzak.
2017. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Feljtsd el. Ne Te legyel az "uj anyukaja". Keress egy igazi ferfit. Idopocsekolas lenne ha ujraprobalnad.
2017. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Még sokáig bírtad,4 év pazarba.

De kell még?

Minek egy ilyen anyámasszony katonája?

De ha pátyolgatásra,babusgatásra adod a fejed,az életed.

Ám legyen.

2017. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

le a kalappal a 4 év letöltendőért.


Am ilyentől menekülni kell.


F

2017. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelésem sincs hogyan bírtál ki mellette 4 évet...
2017. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem reménykedek tovább,ez újabb nekifutásra is kudarc lenne.az első években még elfogadtam,hogy ilyen szoros a kapcsolata az anyukájával,sőt még néha tetszett is,hogy megbeszél dolgokat vele,nem hagyja ki az életéből,de egyre zavaróbb kezdett lenni,amikor a mi életünket,terveinket is 'anyával'beszélte meg,ha veszekedés volt,hozzám nem szólt,de azt vettem észre bent vannak a szobába és megy a sutyorgás.családi ebéden fotózgatás volt,engem kilökött könyékkel a képből,hogy ő a kisfiával akar képet,fel álltam az asztaltól,másik gyerekének nem ugrott a nyakába.főztem vmit,párom rámszólt,hogy anya ezt meg azt nem szokott beletenni...30éves ember,nagyon nagy szája van,de csak azután ha meggyöződött,hogy anya is úgy gondolja.mondták majd biztos megváltozik,tartsak ki mellette,rájön,hogy én is érek annyit mint az 'anya' ...vagy legvégső esetben ha már nem lesz akkor eszmél rá.de nekem sincs időm várni,28leszek vmit kezdenem kell az életemmel,az meg elég morbid,hogy várjam az anyós halálát,mikor lehetek én az első.
2017. jan. 4. 18:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen férfit nem lehet ebből kinevelni. Mindig anya lesz az első.

Jól tetted, hogy szakítottál vele! Nagyban kerüld el ha nem akarsz bajt a fejedre. Ha lesz gyerek ez az egész csak duplázódni fog mert 'anya tudja, hogy kell nevelni egy gyereket' szituációk lesznek.

2017. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kolosszus22 ***** válasza:

Kinevelni nem lehet belőle, magának kellene rádöbbenie, hogy le kellene szakadni kicsit anyuciról. Szép és jó az ha valaki szereti és tiszteli a szüleit, netán nehéz helyzetben esetleg tanácsot kér tőlük... de ez már nagyon az a véglet, hogy csak az a jó és csak úgy a jó ahogy anyu gondolja...önálló gondolata és véleménye nincs.

Kérdés? Apuciról nem ejtettél szót, netán ő nincs velük és ezért lehet az ok, hogy túlzottan, egészségesebb szintnél jobban egymás seggében vannak?

29F

2017. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az apuka és a testvére teljesen háttérben vannak.ők ketten el vannak,volt párom meg az anyuka pedig megint egy külön csapat.apukáját nem igazán tiszteli,nem segít neki,beszólogat,de ő nem csinált belőle problémát sose,mintha tudná 'hol a helye'.
2017. jan. 4. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!