Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pasik, ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szakítottál a barátnőddel mert már elmúlt a szerelem de attól még valamennyire fontos maradt neked. A lány döntése alapján megszakítottátok a kapcsolatot. Ti keresnétek újra pár hónap múlva mondjuk hogy legyetek barátok?

2017. jan. 7. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
magamat ismerve nem
2017. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem kellett neked akkor szerintem hagyd őt békén egy életre...

Ez a barátkozás szakítás után szerintem ez hülyeség.Vannak gondolom barátaid,haverjaid..barátkozz velük.


Magamból kiindulva én sosem barátkozom az exekel.

Ha 2 ember valaha szerette egymást,de tényleg szerették egymást és utána véget ér a kapcsolat szerintem az utána már nem lenne egészséges kapcsolat.

2017. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 RRR ***** válasza:

nem

ha valamikor megkeresne,akkor nem zárkóznék el

2017. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
utolsó, akkor már miért nem keresnéd te?
2017. jan. 7. 17:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én ezzel úgy vagyok, hogy ha a lány döntött úgy,. hogy legyen vége akkor keressen ő ha szeretne valamit.

(fordítva detto)

2017. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na igen, csak itt kicsit faramuci a helyzet mert gyakorlatilag ugye én szakítottam vele viszont a kapcsolatot minden formában ő szakította meg egy levélben
2017. jan. 7. 17:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Jajj istenem, figyelj ide.

Légy határozott felnőtt értelmes ember.


Nem kell játszadozni, nem kell gondolkodni hónpaokon keresztül, ennek vége lett ugye, namost ha nem haraggal váltatok el, akkor teljesen mindegy ki keres kit. És elvileg nem haraggal történt.


Nemes egyszerűséggel hívd fel, felnőttek módjára, de a b**uzi facebokon üzengess hívd fel szépen, és mond el neki, hogy mit érzel.

És, hogy ő mit gondol és ő mit érez.


Nincs ebben semmi ciki.


Ha nem teszed meg, akkor ezen még hónapokon keresztül csak gyötrődni fogsz meg agyalni és nem fogsz tudni mit kezdeni magaddal.


Persze kétlem , hogy felhívod, de legalább egy sms-t írj neki ha már felhívni nem mered.


Beszélj vele basszus légy nagylány.

2017. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó te így csinálnád? vagy csináltad már így?
2017. jan. 7. 18:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen így csináltam és csinálnám is.
2017. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!