Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok erről? Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mennyi idő után "elfogadott" egy új kapcsolat?

Figyelt kérdés

Tudom, nem kéne azzal foglalkozni, hogy ki mit gondol. De azért nem szeretném, hogy ribinek nézzenek. Kb. 1 hónapja szakítottam a barátommal. Volt már "jelentkező", de nem jöttem össze vele. Ha esetleg mostanában találnék valakit és szimpatikus meg minden, akkor mennyi idő után nem olyan gáz összejönni vele?


Engem nem viselt meg a szakítás, én szakítottam, már májusban tervben volt, de gondoltuk megpróbáljuk azért, de hát nem jött össze.


Nem néztek rossz szemmel olyanra, aki szakítás után 1-2-3 hónappal már mással van? Mennyi idő után "elfogadott" egy új kapcsolat?


2016. nov. 2. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mennyi idő után, az mindig más. Viszont annyira legyél úgymond, korrekt, hogy mondjuk facebookon vársz egy kicsit vele, nem töltöd egyből a képeket, vagy ha töltöd, akkor beállítod, hogy a volt barátod ne láthassa. Neked 2 kattintás, de ha tiszteled egy kicsit is az exed, akkor elég emberies megoldás. 23/F
2016. nov. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, elmúltak az érzések, nem működött szakítottatok. Akár következő héten lehettél volna mással, ha kiszeretnéd rakni, akkor rakd ki facebookra, hogy kapcsolatban.


Senki nem fog ribinek nézni, aki mégis azt szard le, de komolyan! Egy életünk van, nem másnak akarj megfeleli benne, hanem élvezd ki, és ha van valaki akivel boldog lennél, ne szalaszd el ilyen hülyeség miatt, mert lehet addigra talál mást amíg te hezitálsz.


Abban a percben ahogy kimondod, hogy vége, és nem csalod a háta mögött titokban, elfogadott! A barátaid úgyis megértik, aki meg csak facebook ismerősöd és nem ismer téged, az gondoljon amit akar. Vagy ha ennyire zavar, mint gondolhat 1-2 távolabbi ismerős, ne rakd még ki, hogy kapcsolatban :)

2016. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem időtől függ.Amikor készen állsz rá,akkor :)
2016. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. nov. 2. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, ez leginkább tőletek függ. De azért ne havonta váltogasd, mert az rád nézve kellemetlen. Ha az exeddel már lezártátok a dolgokat, és biztos vagy az új kapcsolatodban, akkor lehet "hivatalos" szerintem.
2016. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!