Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 év után 1 éve szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után 1 éve szakítottunk a párommal, de azóta sem bírok elszakadni tőle, emberileg olyan szintű szeretet van bennem. Normális ez?

Figyelt kérdés

Nagyon vegyes 2 év volt, volt sok jó, de rossz sajnos több. Nehezen is lettem rajta túl, de én pasizok azóta bőven, de tőle nem tudok elszakadni.

Rosszul vagyok, ha 2 napig nem beszélünk, ha havonta nem futunk össze programozni... Normális ez? Sosem voltam így senkivel.

L22


2017. jan. 8. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet mondjuk nem kéne összefutni, meg fészbúkon dumálgatni állandó jelleggel, és akkor el tudnád "felejteni".
2017. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mert nem is akarod őt elfelejteni!! le kéne zárni a múltat, el kéne őt engedni végre!


de ha erre nem vagy képes, akkor mit sírsz itt, hogy normális-e, miközben tartjátok a kapcsolatot folyamatosan, és csak róla ábrándozol? nem, nem normális és te se vagy normális!

2017. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kolosszus22 ***** válasza:
Nem normális, addig nem is lesz másik kapcsolatod amíg ezt játszod. Gyenge vagy, ha meg ennyire oda vagy érte akkor talán meg kellene próbálnotok megint, ha meg azt nem akarod vagy nem jön össze akkor meg intsetek teljes búcsút egymásnak, mert csak időpazarlás az egész.
2017. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!