Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejöttem egy lánnyal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal, aki tetszett, de szakítottunk, mert kedves vagyok. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Azért dobott, mert (túl) kedves fiú vagyok. Tehát nem kezdek el örjöngeni, segítőkész vagyok, segítettem neki is. Számonkérte, hogy ő megkapta könnyen a dolgokat, én csak annyit mondtam erre, hogy akit szeretek és barátnőm, segíteni fogok neki.

Olykor persze ökörködtünk, meg húztuk egymást agyát, de normális keretek közt.


Egyszóval rendes voltam, nem jöttem be neki. Szerintem ha paraszt lettem volna, akkor azért. í


De nem értem, mióta gáz, ha egy fiú rendes?



2014. jún. 16. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Sose gáz az ha kedves az ember. Ha ilyen miatt dobott meg is érdemli. Majd amikor a rosszabbik fajtától megkapja az első pofont "kussolj r*banc" címszóval majd visszasírja.
2014. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos (dehogy) a párválasztásnál a természeti törvények érvényesülnek. A gyengék elhullanak az erősek túlélnek.

Kicsit érthetőbben, nem érdemes "jófiúnak" lenni, mert az nem (úgy) hat a nők tudatalattijára, nem vonzó tulajdonság. A "rossz fiú" képes elhitetni a nővel (tudat alatt) hogy vele érdemes lesz utódot nemzeni. Aztán erre vagy sor kerül vagy nem, ezek már hétköznapi emberi dolgok függvénye.

Na most hogy mi a "rossz fiú" ismérve, azzal könyvek tömkelege foglalkozik.

2014. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Bárcsak az én barátom lettél volna :')
2014. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne csüggedj,sajnos most a bunkó/paraszt/gyökér stílus a menő a csajoknál!Nem Veled volt a gond/baj!

Addig keress, míg valaki ezt nem becsüli!

R.

2014. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mert kedves vagy, azért. te magad írod...
2014. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De nem értem, nem tudnék paraszt módon a barátnőmmel viselkedni, mégiscsak a barátnőm.

De egy csajnak miért jó az, ha a barátja, akit szeret, szívatja meg húzza az agyát, szemét módon viselkedik vele?

Ez milyen kapcsolat?


Nem azt mondom, hogy papucs vagyok, de ha már látom, hogy barátnőm könyörög, nagyon bajban van, kell a segítség segítek neki. Felesleges stressz ilyenkor még jelenetet csinálni.

2014. jún. 16. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól látod a dolgokat! Keress egy rendes lányt, aki értékeli, hogy rendes fiú vagy! Ne foglalkozz vele! Idióta!
2014. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi meg pont amiatt szakítottunk mert nem éreztem h elég kedves lenne, mindig beszólogatott,megbántott, mindig mondta hogy cyaj vicc stb de akk se vette észre,hogy ezzel hogy bánt, persze ez csak egy ok volt...
2014. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!