Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most hogyan tovább? Járt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább? Járt valaki így? Mindenben hazudott!

Figyelt kérdés

A volt párom, aki ma reggel még a párom volt, a legnagyobb hazug akit csak ismerek. Nem is az a munkája amit mondott ezzel kapcsolatban jöttem rá hogy nem az akinek mondja magát, és lelepleztem láncreakció szerűen mindent. Úgy tudtam sikeres üzletember, pedig egy mocskos bűnöző. Úgy tudtam én vagyok neki, és előttem egyedülálló volt, pedig van egy felesége közös gyermekkel, csak nem velük él. Ráadásul a garázsban volt egy péncélszekrény, azt mondta belső információs iratok, hát, hadd ne mondjam mik voltak benne...

Összepakoltam eljöttem. Nem tudom mi lesz, biztos megpróbálja majd felvenni velem a kapcsolatot. Amúgy nem félek tőle vagy ilyesmi, biztos nem bántana vagy kényszerítene semmire. De úgy fáj, mert nagyon szerettem.


2017. jan. 14. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen jártam már én is így, kiderült a párom egy bűnöző. Azonnal elhagytam. Egy darabig keresett még, nehéz volt visszautasítani, de az eszemre hallgattam. Kérdező, örülj, hogy időben kiderült, vannak ilyenek sajnos.
2017. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
értem, sajnálom, most már csak egy kérdésem lenne: mik voltak a páncélszekrényben? kisujjak, vagy mik?
2017. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, jartam igy. Belebetegedtem, belefogytam. Hónapok kellettek hogy elengedjem, es azota van egy normális párom. Legy eros , vissza ne fogadd!
2017. jan. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Anyag és fegyverek, kettes.
2017. jan. 15. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!