Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire gaz bevallani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gaz bevallani, hogy nagyon hianyzik?

Figyelt kérdés
3 honap utan lepett ki az eletembol, mivel par honapot el lesz utazva es o nem tud komoly kapcsolatba bele menni, o a ferfi. En szerelmes vagyok bele, nap minden perceben ra gondolok, es tudja, hogy komolyat akartam tole, ezert is ijedt meg, de azt nem hitte hogy szeretem, pedig szerintem nincs olyan no, akinek annyira hianyozna mint nekem, ezt megirhatom neki? .. Szerintem mi meg fogunk egyutt lenni
2017. jan. 16. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

mit akarsz kezdeni egy beijedt gyáva nyuszival?


kapcsolatra képtelen az ilyen alak, aki megijed egy nőtől, vagy annak érzéseitől :D


szerintem teljesen felesleges, ha akart volna valamit, akkor már rég tett volna utalást feléd


zárd le a múltat és kezdj új életet

2017. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha együtt akarsz még lenni vele, akkor ne mond meg neki. Nagyon rosszul fogod magad utána érezni, megalázottnak, és ő is tudni fogja.
2017. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!