Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akar jóban maradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar jóban maradni velem az exem, miután megcsalt és elhagyott valaki másért?

Figyelt kérdés
Fel nem tudom fogni, hogy van bőr a pofáján ilyet kérni tőlem. :D Miután lebukott, én szó nélkül letöröltem mindenhonnan, esélyt sem adtam neki a magyarázkodásra. Közben párszor írt nekem, hogy beszéljünk de én mindig határozottan elutasítottam. 2 hónap után belementem, hogy rendben beszéljünk és zárjuk le normálisan az egészet. Ő bevallotta, hogy szereti az új csajt, de velem is jóban akar maradni. Ennek mi értelme van? Meg akar tartani tartaléknak?
2017. jan. 21. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontosan!

Megakar tartani tartalekba, ha ez nem jó akkor marad a szamár! Remélem nem alázod meg magad, es elküldöd a sunyiba.

Ha tisztelne és szeretett volna akkor békén hagyna egy ideig, és nem várná el tőled, hogy jópofizzál vele hanem szegyenlé magát, de ő szerinte az teljesen rendbe amit tett és őt továbbra is szeresse mindenki...

2017. jan. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tartalékba akar téged. Tanulságként azon is gondolkodj, hogy miért fogadtad el már kapcsolat elején, hogy más a stílusa (valószínűleg sokkal vadabb, mint te és nagyobbak az igényei a szexben is, mint neked-tényként írom, nem sértésként) akkor is, ha ezt láttad. Nincs ezzel gond, sokan hibáznak ilyenkor.

Hozzád hasonlót keress természetre és ne engedd, hogy csak a pasi érdekei érvényesüljenek, még akkor is, ha kedvesen, vigyorogva teszi-kéri azokat tőled.

2017. jan. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kolosszus22 ***** válasza:
Igen, jól érzed. Te leszel neki tartalékban, majd ha az új csajjal nem jön össze, akkor újra megpróbálkozik veled.
2017. jan. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Nem voltak nagy és vad igényei a szexben, ha volt is én mindenben benne voltam. Inkább azért csalt meg szerintem, mert nem tudott irányítani és kellett neki egy butuskább fiatalabb csaj, akinek még előadhatja a nagymenőt.
2017. jan. 21. 11:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg tartaléknak tart, meg hát gondolom megszokta, hogy vele vagy, megszeretett, mint embert, csak már nem szerelmes beléd. Ezért jóban akar veled lenni, hogy ne kelljen elválnotok, meg ha nem lesz hosszútávú az új, akkor ti újrakezdhetitek. De ne menj bele :D
2017. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!