Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nagybetűs szerelemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagybetűs szerelemnek indul, aztán (akár évekkel később) mégis szakítás a vége, miért? T miért szakítottatok egy hosszabb kapcsolat végén?

Figyelt kérdés

2017. jan. 24. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akármilyen rosszul is hangzik, létezhet olyan, hogy egy kapcsolatnak, szerelemnek lejár a "szavatossága", mondhatni annyi év, élmény volt benne, és kész, kimerítették a felek. Mint egy kocsiban a benzin, maxra feltöltöd, rendszeresen tankolsz bele, csak idővel elöregszik, elfárad az anyag, kilyukad a tartály és elcsöpög belőle a benzin. Sok kapcsolatnak ezért (is) lehet vége sok-tíz év után, egyszerűen már nincs benne több szufla.


Persze, olyan is van, hogy simán csak nem illenek össze, de sokáig tart a nagy szerelem, ami ezt elleplezi vagy erőt ad a hibák folyamatos javítgatására, az összecsiszolódáshoz lelkesedést nyújt, de ez sem tart örökké.


Nagyon sok kapcsolatot az csinál ki, hogy nem halad semerre. Hogy tíz év után ugyanott tartanak, mint mikor megismerkedtek.


És persze van olyan is, amikor az egyik félnek gyengébbek az érzései, vagy hűtlen lesz, vagy akármi tragédia beüt, amivel nem tudnak megbirkózni (mittudomén, elveszítik addigi vagyonukat és jelentősen alacsonyabb életszínvonalon kénytelenek tengődni, amit egyik-másik fél nem bír tovább, és dobbant). Sok oka lehet. Van, amit meg lehet akadályozni, lehet előre látni, és olyan is van, amit nem.

2017. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 év volt, de kifáradt. Próbáltuk megmenteni, de csak ideig-óráig ment. Ő egyre többet dolgozott, emiatt utazott. Én szintén, és egy idő után inkább voltunk barátok, mint egy pár. Közös megegyezéssel mentünk szét, azóta is barátok vagyunk.
2017. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2,5 év volt, mindent elsöprő szerelemmel indult, aztán egy év után lecsillapdott. Összeköltöztünk, minden szép és jó volt, aztán összebarátkozott a szomszéd férfival a közös hobbi miatt. A pasi akkor vált el a feleségétől és nagyon ivott. Természetesen mindig csábította az exemet is, hogy csak egy sörre menjen, abból kettő lett, aztán három, aztán öt és totál részegen jött haza. Ezt még valahogy el is néztem mikor ez hetente egyszer előfordult, aztán mindennapossá vált és már nem bírtam elviselni. Folyton acetonos volt a lehelete, minden tevékenységét úgy építette fel, hogy tudjon inni. Nem volt hajlandó belátni az alkohol problémáit, nem fogadott el segítséget, végül kirúgták a munkahelyéről is, mert vagy elaludt és későn ért be, vagy még részeg volt és nem tudta ellátni a feladatait. A legszörnyűbb ebben az egészben, hogy mindez 5 hónap leforgása alatt történt. Teljesen kifordult önmagából. :( Nagyon sokat dilemmáztam, hogy menjek vagy maradjak, de mivel van a családomban két alkoholista is, ezért tudtam nagyon jól, hogy nem fog megváltozni, így otthagytam. Ennek már 8 éve, azóta a második elvonókúrán van túl, s ha épp nem iszik, akkor nyugtatóval tömi magát. Jól döntöttem, hogy szakítottam vele.
2017. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!