Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után? Ki mikor vette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után? Ki mikor vette fel a kapcsolatot/felvette-e újra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan fél éve hogy szakítottunk a barátommal (22 évesek vagyunk) azóta nem vagyunk ismerősök fbn. Szakítás óta kétszer volt hogy vicces videókat linkeltünk egymásnak youtuberól hasonlókat amiket régen együtt néztünk. Akkor alig váltottunk két szót, hogy hogy vagyunk. Nekem mégis hiányzik, de nem abból a szempontból, hogy újra összejönnék vele, mert elmúlt a szerelem és tudom hogy szenvedés lenne feltépni a sebeket. Bár nem tudom, lehet azóta változtunk mindketten. A lényeg, hogy jó lenne beszélni vele néha, jó lenne ha nem olyan lenne mintha megszűnt volna létezni számomra.

Ki volt már hasonló helyzetben szakítás után? Ha megszakítottátok a kapcsolatot felvettétek újra?



2017. jan. 4. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én igazából azt nem értem, hogy ha nem csaptátok be, vagy aláztátok meg egymást, akkor miért nem maradtatok barátok? Én nem vagyok rosszban senkivel, akivel nem jött össze. (bár nekem volt olyan nő, aki azt mondta, hogy aki nem akar vele lenni, az nála eláshatja magát...)
2017. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én nem beszélek az exeimmel, nem veszem fel a kapcsolatot velük.
2017. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A volt barátom azt mondta ő nem tudna barátként tekinteni rám meg hogy milyen rossz lenne egymást mással látni ha összejövünk valakivel.
2017. jan. 4. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne eroltesd ha neki rossz lenne latni teged massal.. Erettseg kérdése. En egyetlen exemmel tartom a kapcsolatot es sokkal jobban mukodik koztunk a baratsag mint annak idejen a kapcsolat. Megbeszelunk mindent es tudunk is tanacsot adni egymasnak. De ez nagyon ritka.
2017. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De közben ő meg már lehet ismerkedik is valakivel van egy ilyen érzésem. Szóval szerintem inkább rám értette hogy rossz lenne látni :D Nektek mi volt a szakítás oka az exeddel, akivel még tartjátok a kapcsolatot?
2017. jan. 4. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Nos, érdekes kérdés. Én majdnem 20-al több vagyok, mint te, 3 komoly kapcsolatom volt. MIndegyikkel pasival jóban vagyok, de nem napi kapcsolatban. AZ egyikkel néha szervezünk közös programokat, és megbeszéljük, kinek hogy alakul a társkeresés. (Nincs szex, úgy már nem vonz.)
2017. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Mi elhidegultunk egymastol mert nagyon keveset talalkoztunk a munkam miatt. Megbeszeltuk hogy jobb lesz külön, mert igy nincs ertelme. Ennek mar 3 eve es azota egy nagyon jo baratra talaltam benne. A legszebb az egeszben hogy nincs egyik reszrol sem az az erzes hogy mi lenne ha ujrakezdenenk, hanem rajottunk hogy bartokkent nagyon jol elvagyunk. :)
2017. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hasonlónak én is örülnék, kedves utolsó válaszoló, még ha nem is barátként, de valami lelkitárs-féleként. Csak azt nem tudom, ezt hogy lehetne elérni...:/
2017. jan. 4. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!