Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsaltam a barátomat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat és egyáltalán nem bánom. Vajon jól döntök majd? 20/l

Figyelt kérdés

Szerintetek igaz a mondás, hogy az emberekről az árul el a legtöbbet ahogy bajban viselkednek veled? Egy éve vagyok együtt majdnem a mostani barátommal, az elején nagyon nagy szerelem volt én teljesen oda voltam érte. Mostanában kezdek rájönni, talán mégsem olyan személy ő amilyennek az elején gondoltam őt. Nagyon jól néz ki, izmos és jóképű minden lány álma lehetne, engem is elvarázsolt. Az utóbbi hónapokban már éreztem, hogy nem igazán becsül meg engem, nem tartom kizártnak azt sem hogy félrejárt, de erre semmi bizonyítékom nincsen.


Amikor összejöttünk "választhattam" két fiú közül, a barátom és egy másik srác között őrlődtem. Ő külsőleg nem tetszett annyira, és kicsit túlságosan is sokat lelkiztünk, bevallotta nekem az érzéseit de neki még volt egy félig befejezetlen kapcsolata ami picit bezavart és végülis a mostani barátom csábított el. Sok ideig nem beszéltünk mert nagyon haragudott rám, de novemberben történt egy családi tragédia, elvesztettem az egyik közeli hozzátartozómat és nagyon mélyre kerültem lelkileg. Amikor megtudta ez a srác, hogy mi történt találkozni akart velem mindenképpen mert tudta milyen fontos volt nekem az illető. Rengeteget voltam nála akkoriban de nem történt semmi köztünk -már ha azt a gondoskodást és lelki támogatást amit akkor tőle kaptam semminek lehet nevezni- csak vigasztalt, ápolgatott és beszéltetett, hogy túl legyek ezen a nehéz időszakon. Annyit még senki előtt nem sírtam soha. Neki köszönhetem, hogy sikerült hamar túllendülnöm rajta mivel akkoriban a páromat nagyon keveset láttam. Folyton rossz kedvem volt, nem tudtam másról sem beszélni csak a szerettemről akit elvesztettem és ez neki nem tetszett. Nem tetszett, hogy nincs szex, számon is kérte rajtam, az sem tetszett neki, hogy mindig lehúzom a hangulatát. Szerintem megcsalt akkoriban de ezt már nem tudom kideríteni. Amikor megtudta, hogy a másik fiúval "találkozgatok" elment hozzá és összeverekedett vele, undorító módon két másik haverjával elintézték de nagyon. Akkor szét is mentünk egy időre és megint egyedül maradtam, de aztán visszahízelegte magát a párom és a másik fiú pedig... megint megbocsájtott nekem. Decemberben volt egy kisebb női jellegű problémám ami miatt 1-2 napra kórházba is kerültem de semmi komoly. Egy embert vártam igazán, hogy meglátogasson, ő nem jött be de valaki akitől nem vártam el, hogy még az életben hozzám szóljon megtette helyette. Tippeljetek ki volt az.

Már akkor tudtam, hogy 1 éve rosszul döntöttem és nem is volt kétséges számomra, hogy kihez vonzódom igazán és kibe szerettem bele. Próbáltam átgondolni azóta is, mivel a párom mostanában nagyon rendes velem és kicsit olyan minden mint régen, nem tudtam mihez kezdjek.

Pár napja találkoztam a másik fiúval sétálgattunk beszélgettünk a városba. Ő a közelembe lakik (a szüleimnél élek) ezért az ő lakása esik útba előbb ahogy hazakísér és megkérdezte, hogy feljövök-e hozzá kicsit beszélgetni meg felmelegedni, de most azért ne veressem meg. Igent mondtam természetesen, a beszélgetésből pedig romantikázás lett majd ölelkezés, abból csók lett, amiből pedig egy fantasztikus éjszaka. Csodálatos emlék, ha rá gondolok elönti a szívemet a boldogság, sírni tudnék sosem voltam még olyan boldog mint akkor és úgy érzem szerelmes vagyok.

Azért van lelkiismeret furdalásom mert nem bánom amit tettem, nem bántam meg és ha visszarepülnék az időbe sem tennék másképpen. A barátomnak nem mondtam el, nem is érdekelte hol voltam mivel ő hétvégenként a "haveroké". Viszont félek neki elmondani, mert eléggé hirtelen haragú és nem akarom hogy bármi történjen a másik fiúval esetleg megismétlődjön ami a múltkor vagy még rosszabb. Úgy érzem már nem tudok tovább ebben a kapcsolatban maradni, és nem bírnék meglenni a szerelmem nélkül sem. Tudom, hogy megvetés tárgya leszek de úgy érzem jól döntöttem, talán ha nem történik meg közöttünk sosem tudtam volna annyi erőt gyűjteni, hogy eldöntsem a szakítást. Érezni, hogy valaki ennyire szeret... Felfoghatatlan. Vajon velem van a baj, hogy nem érzek bűntudatod, nem hiányzik a régi kapcsolat meg úgy az egész ember akibe régen beleszerettem? Meg merjem-e lépni tényleg vagy maradjak a biztosnál ami már nem tesz annyira boldoggá? Félek a jövőtől, hogy mi fog történni. 20/L



2017. jan. 27. 18:37
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
49%
Ha már mással akarsz kezdeni,a pasidat igazán nézhetnéd annyiba,hogy szakítasz vele és nem jössz össze vele újra.Mit sajnáljunk rajtad,ha viszket az ágyékod?
2017. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
86%

Nyílván a ez a srác mellett lennél boldog.

Kedves srácnak tűnik, és tudta, hogy gyenge pillanatodban kell megkeresni téged, így könnyebben magába habaríthatott téged.

Na de nem akarol ilyen negatív lenni, szakíts a mostani pároddal, gyere össze ezzel a sráccal, és számíts rá, hogy jól meglesz verve...

2017. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A legrosszabb ***** válasza:
76%

Már akkor szakítanod kellett volna ezzel az agresszív majommal, amikor a másik srácot szarrá verte. Nem kapcsoltál? Ja persze, "elvarázsolt" a vezérhím. Aztán rájöttél, hogy aki a végletekig kitart melletted, meg ápolgatja a kis sérült lelkedet, az lett volna az igazi. Mellesleg én biztos nem koslatnék utánad az elvert csávó helyében.


Látjátok, erről beszélek minduntalan!!! A nagyképű alfa percek alatt meghódítja és kúrogathatja akármelyik nőt, a kis ragaszkodó, érzelmes, megbízható srác meg éveken keresztül "teper" pepita ugyanazért az eredményért. :D

2017. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
akarok*
2017. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
81%
Rossz volt a sorrend, kicsilány. Azt bánhatnád, hogy gerinctelen vagy. Ha nem érzed jól magad egy kapcsolatban, tisztességgel szakítani kell és utána pattanni más farkára, nem pedig fordítva
2017. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 Költőnő? ***** válasza:
91%
A pasid egy okádék, gennyedék kis fallosz. Minden gondolkozol egyáltalán?
2017. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
49%
Szerencsétlen csávót sajnálom, hogy miután a sz__t is kiverte belőle a barbár pasid meg a haverjai még így fut utánad... nem baj, megszokott hogy a kis címeres ringyók után kullog minden értelmes pasi. Bár remélem hogy csak kihasznált és jól megdugott bosszúból, ezek után megérdemelnéd hogy két szék közül a pad alá essél. Többször is lett volna esélyed, hogy TISZTESSÉGESEN -bár sötét vagy nem tudod ez mit jelent- a másikat válaszd de mindig a jelenlegi pasidhoz futottál csak azért mert jól néz ki. Hatalmas görény vagy.
2017. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

3-as: Engem nem "kurogatott" senki percek után, a barátommal 2 hónapon keresztül randiztunk mire összejottünk es csak utána volt szex. És szakítottam vele miután verekedett. De mivel annyira egyedül voltam és újra magam alatt ezért amikor vissza akart hódítani engedtem neki, mivel a másik srácra rá sem mertem írni azok után ami történt és ő sem keresett engem. Nem agresszív állat, engem sosem bántott es nagyon kedves megnyerő tud lenni és alapvetően ő sem olyan rossz ember, csak az a bökkenő, hogy érzelmileg mások az igényeink es ő nem szeret engem, más személynek mutatta magát amikor elcsavarta a fejem.


Az a fiú akit szeretek pedig nem számító és nem próbált közeledni felém amikor hozzá jártam. Ő azért vigasztalt mert tudta, hogy mit jelentett nekem az a személy és hallotta, hogy már nem is járok be az óráimra és egész nap magamba ülök egyedül. Sosem kezdett ki velem olyankor, sőt soha sem amíg fel nem mentem hozzá aznap. Nem azért feküdtem le vele mert "viszketett" hanem mert annyira beleszerettem már. De kedvesek vagytok, még sok útmutatást nem kaptam. Nem is baj igazából számítottam rá, hogy meg leszek szólva.

2017. jan. 27. 19:09
 9/51 anonim ***** válasza:
65%
Mit mártírkodsz, mit magyarázod a bizonyítványod?? Lotyó vagy és kész.
2017. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
63%
Utolsónál a pont.
2017. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!