Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a francot csináljak most?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francot csináljak most? Az exemmel nyaraltam és megcsaltam a barátomat.

Figyelt kérdés

Aki elkezd k.-zni, ribizni, az mehet is máshová, most baromira nem erre vagyok kíváncsi.


Szóval, együtt voltunk a barátommal 7 hónapot. Novemberben szakítottunk, majd összejöttem a jelenlegi barátommal. Viszont a volt barátom szülei és az én szüleim jóban vannak és még a szakításunk előtt kifizettek egy nyaralást, ennyi idővel előtte pedig már nem lehetett úgy lemondani, hogy ne bukjunk rajta, így annyi lett, hogy nem egy hotelszobában vagyunk, hanem két különben.

De még így is összegabalyodtunk... Már a repülőn elkezdte idefele, ott még hárítottam. Aztán ugye itt vagyunk ketten, anyáékkal kb csak esténként találkozunk, náluk a "családi nyaralás" kimerül a közös hotelnél.

És este átjött beszélgetni, utána rábeszélt, hogy menjünk el koktélozni, amiből masszív felesezés lett és nálam aludt, most ment el nemrég. De én ezt nem így terveztem, semlegesnek kellett volna maradnom és úgy érzem, most mindent eltoltam...


Felnőtt vagyok, erre jobban összekuszálok mindent, mint 15 éves koromban.


18/L


2016. jan. 18. 19:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy felnőtt. Még tini vagy na és persze nő. Vagyis lány.
2016. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
A felnottol meg messze allsz. Egyelore meg csak szavazati jogot kaptal. Baratodnak ne valld be, szepen csendben hagyd el, te is tudod hogy jobbat erdemel, olyat aki tenyleg szereti es nem adja be a derekat ot felestol sem. Ha tenykeg felnott vagy akkor ezt fogod tenni. Kimeled a masikat, meg akkor is ha neked faj.
2016. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 opened paradise ***** válasza:
85%

Magas fa,rövid kötél.


Mondd el a barátodnak...illetve a leendő exednek,aztán majd alakul.

2016. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jó, de én a másik srácra gondoltam... Az exemre. Fogalmam sincs, hogy viselkedjek vele most.
2016. jan. 18. 19:47
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Felnőtt?? Nem, te még 14 éves aggyal élsz de sebaj, sokan vagytok, nem vagy egyedül.
2016. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Selejtes aru vagy.
2016. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Egy jól nevelt, szemérmes úrihölgy vagy. Ja, nem.
2016. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
"Az exemmel nyaraltam és megcsaltam a barátomat." Hol nyaraltál? Mikor?
2016. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Könyörgök ne hogy elkezd itt bizonygatni hogy így szereted a barátodat megúgy mert NEM.Attól függ szereted e még ha nem akkor két lépés távolság,egyébként szerintem csak pár kufircot akar.Tudtad előre mi lesz a "koktélozásból" előre eltervezte már a gépen is bepróbálkozott,ennek ellenére elmentél vele.De könnyen adtad magad.
2016. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
selejtes, elkényeztetett hulladék egy lány vagy sajnos... mit csinálj? változz meg, mert ez így nagyon gáz
2016. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!