Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat mert sakál részeg voltam és most nagyon lelki ismeret furdalásom van meddig fog ez tartani? Elmondani nem akarom neki mert akkor kidob a körülmények is nagyon gázak ahogy történt és ez megbocsájthatatlan!

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 23:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
Pedig el kell mondanod neki.
2016. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
Meg is érdemelnéd, hogy kidobjon.
2016. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Amég ki nem derül.
2016. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem fogom semmiképpen sem!Tudom,hogy meg érdemeleném!És ha nem derül ki?
2016. jan. 31. 23:44
 5/32 anonim ***** válasza:
88%
Te nem szereted igazán ezt a pasit szerintem.Én is voltam már részeg,de olyankor méginkább a párom járt a fejemben.Megtörtént volna ez józanul is.Szerintem gondolkodj el a kapcsolatodon.
2016. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%

Könnyíts a lelkeden.

Ha nem mondod el,és kiderül,biztosan kidob.

ha elmondod,lehet kidod,de lehet díjazni fogja az őszinteséged,és talán megbocsát.

Hibáztál,vállald a felelősséget.

2016. jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%

a pia a legszánalmasabb kifogás megcsaláskor.

esküszöm ha engem megcsalnának, inkább józanul tegye mint részegen.

mert aki részegen megteszi az egy gyenge ember.

egyébként nem sokáig fog tartani, hisz nem is szereted a srácot, ha szeretnéd akkor nem hagynád hogy becserkésszék neked a lompit.

2016. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
98%

Bukó!


2 lehetőség van

1: elmondod, aztán lesz, ami lesz...


2: befogod a szád és együtt élsz ezzel.

2016. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Biztos h nem bocsájt meg!
2016. jan. 31. 23:52
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyenek illúzióid, ki fog derülni. De akkor már akár gyerekestül is kidob. Nem azért, mert Q vagy, hanem azért mert még hazudtál is neki.

Jobb ha elmondod neki, most, és amilyen nyámlák a mai fiúk biztos megbocsájt majd, a bal...ék. Így 10 év múlva nem vetheti a szemedre, hiszen tudni fog róla.

Ja és a szememben az alkohol nemhogy nem mentség, még súlyosbító tényező is. És ne próbáld megmagyarázni neki, hogy az ő hibája volt. Ha meg merted tenni, akkor merd felvállalni is!

2016. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!