Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított ti hogy érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított ti hogy érzitek magatokat ilyen helyzetban?

Figyelt kérdés
2x tette meg, első esetkor örültem, hogy nem gondolta komolyan (vagyis nem maradtunk szét végleg). Másodszor viszont ritka dühös vagyok, a bizalmam megingott és csalódtam. De szeretem még mindig :/
2017. febr. 2. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármennyire szeretném, továbblépnék, nem keresném tudom nehéz, de majd az idő megoldja.
2017. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted a másikat akkor mindig fáj a szakítás. Nem tudsz mit tenni, ha végleges a döntése ne könyörögj, bármennyire fájdalmas és szenvedsz. Próbáld lefoglalni magad, tereld a gondolatodat és ismerkedj, amihez persze idő kell.
2017. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a szakítás az fáj. sok idő továbblépni, de sajnos nincs más
2017. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szoktam könyörögni, annak sok értelme nem lenne meg ugyan már. Nem könyörgök senkinek, hogy kérlek legyél velem ha magától nem akar. Igen sajnos észrevettem, hogy idő kell. Kapálózhatok én, meg csinálhatom azokat a dolgokat, amiket szeretek, igy valóban könnyebb lesz. De attól reggel amikor felébredek, még ott van a pánik, a rossz érzés, amikor tudatosul bennem, hogy nincs már. Nem múlik el csettintésre az érzés felé sajnos.. Lehet, hogy vissza akarja csinálni, átgondolja, de addig bennem most ilyen érzések vannak. Tehetek róla, vagy sem, dühös vagyok és csalódott.
2017. febr. 2. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is 2x szakitottam , de az elsőt azt belém beszélte a lány , szerencsére meg beszéltük. 2. Alkalom , azt el rontottam , nagy hiba volt és probáltam visza csinálni de nem akkarta, igy most elég rosz de megértem. De ha szereted és megtudjátok beszélni azt hogy miért, akkor van értelme.

Föleg ha hulyeségen mentetek szét.

2017. febr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!