Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom elhagyott 3,5 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elhagyott 3,5 év után. Együtt is éltünk, hogyan lehet ezt ilyenkor jól kezelni?

Figyelt kérdés

Korrekt volt, elmondta, hogy már nem szeret úgy, nem akarja rabolni az időmet, és nagyon sajnálja de nem működik ez tovább részéről. Nem is mondom, hogy meglepett, éreztem, hogy már nem az igazi a dolog részéről, de reméltem menthető.


Viszont együtt élünk, az én lakásomban. Mondta, hogy amint talál valamit, elköltözik, és igyekszik gyorsan távozni. De egyelőre még ott van, kerüljük egymást napközben, nagyon sokat túlórázunk, de este ott van, és minden este sírok emiatt, és nem tudok elbújni előle. Nekem fáj, én még szeretem... Hogy lehet ezt jól kezelni?


2017. febr. 6. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám neki,hogy ha komolyan gondolta a szakítást,akkor menjen is el, ne nehezítse meg neked még jobban, azzal,hogy továbbra is ott él. Ez nagyon bunkóság,hogy továbbra is ott van.Nem hiszem el,hogy nincs egy barát vagy rokon akihez átcuccolhatna átmenetileg

Ha viszont azért maradt még,mert nem biztos a dologban,akkor beszéljétek meg.

2017. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha akart volna, már talált volna valamit és úgy jelenti be. És hogy ott lakik, az nagyon gáz.. Dehát téged minősít és még mi oldjuk meg...
2017. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

soha nem értettem hogyan működik ez a dolog, mikor valakik szakítanak és még hetekig vagy hónapokig egy légtérben élik a mindennapjaikat...

én ha szakítottam valakivel akkor vagy én mentem el tőle, vagy ő cuccolt el tőlem, még az nap.

az már csak hab a tortán, hogy te belementél egy olyan ultimátumba, hogy kivárod még őnagysága megtalálja a megfelelő lakhelyet magának.

még mindig nem értem, hogy ennek mi az értelme...

2017. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ja és még annyit tennék hozzá, hogy általában a szakítás gondolata nem 1-2 nap alatt érik meg az emberben.

tehát bőven lett volna ideje cselekedni, hogy találjon magának helyet.

2017. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem korrekt így szakítani.

Viszont megkérheted hogy minnél előbb költözzön el onnan , rokonokhoz, szülőkhöz, barátokhoz, amíg nem talàl màst.

2017. febr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Ugyanebben a cipőben járok. Szakítottunk, de még együtt kell élnünk. Én másik városba költözöm nem sokára.

Nem váltunk el haragban, de nagyon nehéz most úgy viszonyulni a másikhoz ahogy szeretnénk is.

2017. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Egyik este vigyél fel egy dugópajtit és hancúrozzatok egy nagyot ... hidd el marha gyorsan fog lakást találni magának ;-)
2017. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Mondd meg, neki, hogy három napja van eltűnni, mert utána zárat cserélsz.
2017. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én adnék neki három napot, aztán menjen, ahová akar.

Alapbol ez bunkóság, hogy ott van, mivel lett volna ideje albit találni, mivel ö tudta már, hogy szétmentek.

De mivel tö k ös csaj vagyok, keresnék neki én értelmes áron, és nem fogadnék el nemet, vagy abba megy, vagy az utcára.

De lehet azt hiszi, élösködhet rajtad, mert van lakásod? Ez esetben keress lakotársat, vagy valakit, aki pár napig odacuccol hozzád (én megtenném a barátnőmért), egyértelmüvé téve az exnek, hogy ott nincs helye többé.

2017. febr. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Verd meg álmában :D
2017. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!