Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elege lett belőlem a pasimnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elege lett belőlem a pasimnak, ezért elhagyott. Ilyenkor ha fűzném őt, azzal rontanék a helyzeten?

Figyelt kérdés
Vissza szeretném őt kapni nagyon mert szeret engem, csak hát hülye voltam :S
2010. febr. 23. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

megfojtottad a szereteteddel, vagy mit értesz az alatt, hogy elege lett belőled?

szerintem csak rontanál a helyzeten, adj neki időt, aztán ha szeret úgyis megkeres, hogy megbeszéljétek :)

18/l

2010. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

pasifüggő

páromrol tudom,hogy őt le kell támadni,nem szabad hagyni kimenni az ajtomon,volt már rá példa hogy leszedtem a ruháit,és rámásztam,attol lecsillapodott,ottmaradt,később megtudtuk beszélni


de volt olyan pasim,akit hagyni kellett,had szellőztesse ki a fejét,ha átgondolta ugyis keres

te tudod melyik kategoriába sorolhato a párod...

2010. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hm lehet hagyni kéne őt ahogy most olvasom a válaszaitokat. Mert sokat könyörögtem és sírtam neki ................ ezzel csak rontottam a helyzeten lehetséges :S
2010. febr. 23. 13:17
 4/11 anonim ***** válasza:
ha nyomulsz mint a hülye akkor mániákusnak fog gondolni ami tökéletesen elkergeti inkább várj egy picit és ha nem keres akkor beszélgess vele egy lazát hogy mi a helyzet de semmi nyomulás és nyafizás
2010. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen, csak rontanál, mert elkönyvelne vmi szánalmas libának aki porig alázza magát h visszaszerezze a pasit.
2010. febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én nyáron hagytam, visszajött. Most nem hagytam nyomultam... visszajött. Ennyi, attól függ, h mit csináltál blabla.. :)
2010. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Iszonyat sokat hisztiztem meg kifordultam önmagamból :S:S:S
2010. febr. 23. 14:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem,vagy írj neki 1sms-t,hogy "Szia,bocsi,de hülye voltam,nem gondolkoztam,reméllem még helyre tudjuk hozni" vagy akármilyen kedves,de a témára térő sms-t küldhetsz szerintem neki,ha válaszol az már jó jel! utánna,hagyd,hogy ő keressen,ha kellesz neki,és tuti,hogy ő is nagyon szeret akkor megfog keresni/írni fog,vagy ilyenek,reméllem tudtam segíteni,puszi!:)

2010. ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem voltam ilyen helyzetben,de a párod helyében már igen... Nos,én határozottan tudtam,h nincs folytatás,úgyhogy nem használt a könyörgés... Igen,nagyon nehéz nemet mondani,de ha már kimondta,akkor hagyd.... Gondolom,elég jól ismered ahhoz,h tudd,mikor teljesen határozott! Ne hazudj magadnak,ha látod,h tényleg komolyan nem akarja már,el kell engedned...

Én mindenesetre szorítok nektek,ha szeret,nem hagy el!!!! :)

2010. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még elfelejtetten odaírni,hogyha megpróbáljátok elölről,akkor változtass a viselkedéseden mindenképp,h lássa,JÓL DÖNTÖTT!!!! És szeresd nagyon!! ;)
2010. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!